Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Zamykání vidlice kola v "runtime" a její životnost

Jinak gratuluju k novému kolu a ať dlouho jezdí. Moje kolo je slušnej držák (Author Versus 2005), ale už toho zažilo až moc a hlavně hodně tvrdejch pádů v kombinaci s opakovanou jízdou vzhledem k technice značně bezohlednou. Rád bych si koupil něco nového, bohužel se mi nechce moc investovat a nechci si pohoršit,

Tomuhle rozumím, taky se mi nechtělo kupovat nové - naštěstí jsem měl to štěstí, že mi ho ukradli, bez kola nebudu, takže mi přinutili ;)

Mě šlo o to kdy si jí mužu dovolit zamknout - tzn když ma tlačítko na řidítkách mužu ji klidně zamknout když jedu po schodech, otázka je jestli je to pro ní vhodné. Nebo ji mužu zamknout když vyhodim přední do vzduchu a tedy zrovna nebude pružit. Nevim jestli ji nevadi - z pohledu životnosti - když je třebas dole/pruží a v tu chvíli jí zakmnu. Tim, že jsem předtím měl možnost ji zamknout jen na vidli, jsem ji zamykal jen když jsem s kolem stál, protože jinak mi to ani nepadlo, ted to jde pži jízdě.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat