Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Hudba, hudební styly a vy

Za sebe spíše melodičtější elektroniku s texty, které mají často i co říci a moje oblíbené net radio je http://www.digitalgunfire.com/
Mezi favority patří hudební styly jako je Electro, Synthpop, Futurepop, Trance, EBM, Industrial, Dark Wave, Gothic, Agrotech.
Od průkopníku jako Kraftwerk, Depeche Mode, Sigue Sigue Sputnik, Enya, Pet Shop Boys, J.M.Jarre, Front 242, Front Line Assembly, Die Krupps až po novější interprety jako Assemblage 23, VNV Nation, Cephalgy, Solitary Experiments, E-Craft, SITD, Grendel, Leaether Strip, atd., a nepohrdnu ani depresivním mexickým Agrotech od Hocico :-) Na druhou stranu si rád poslechnu i australský folk, kde mě fascinuje hudební nástroj Didgeridoo, které mi už asi rok s přestávkami stojí v koutě a stále se moje huba neráčí naučit na něj hrát :-)
Zvládnu si ale poslechnout cokoliv, klidně i zabékat nějakou tu lidovku, když je příležitost, nebo i něco z vážnější scény jako třeba velmi progresivní Sarah Brightman, nebo reggae v podání Shaggyho. Ale co fakt už nemusím je Drum, Gabba a "inteligenty" produkující HipHop, obzvláště pak v podání projíždějících pubertálních hracích skříních, dávající všem kolem na jevo, "pozor v tomto autě jede iqtykve" :-)

Z CZ pak Anna K, Horkýže slíže, Čechomor, Divokej Bill, Lucie, Kabát, Tři sestry, Alkehol (spíše vzpomínky na staré pijácké akce) :-)

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat