Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Atentát na Fica

Vcera som si jemne zakonspiroval a napadla mi samozrejme myslienka o zinscenovanom atentate.
Pomerne rychlo som ju zahodil, nielen kvoli priebehu, ale kvoli klasickemu cui bono. Atentat nebol potrebny, vlada ma vsetko pod kontrolou, takze zinscenovanie zo strany SMERu je vylucene.
Ponuka sa moznost, ze to zinsceno9vali vrchne poschodia (muzi v pozadi), aby na cele SMERu nahradili Fica, ale opat to nema logiku, preco, kym, naco....proste slepe cesty.

K ochranke.
Samozrejme, ze vacsina z nich reagovala ako keby boli vcera 1x v praci. Nikto neblokoval premiera svojim telom, niektori mali neuskotocne velky reakcny cas, nechali ho lezat par sekund na zemi, ked odchadzali pobehovali okolo auta ako splaseni...proste pruser.
Nieco podobne ako ked na Vaska od Klausu strielal ten typek s gulickami v pistolke. Vtedy ochranka tiez reagovala jak v spomalenom filme, ak by mal ozajstnu zbran Vasek to ma az davno za sebou.

Pre porovnanie odporucam video z atentatu na Reagana. Podobna situacia a do 1s bol Reagan v aute a auto odfrcalo prec, nehovoriac o tom, ze ho ochrankari kryli.

Cela nasa (ale aj ceska v minulosti) ustavna ochranka je na smiech.

https://dennikn.sk/3993240/byvaly-policajny-prezident-hamran-zatial-to-vyzera-na-fatalne-zlyhanie-ochranky-premiera/

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat