Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Atentát na Fica

Presne tak...Fica nemusim, ale ked mi to synator povedal pomyslel som si, ze uz len to nam chybalo.
Situacia nema dobre riesenia.
Prve je, ze Fico by zomrel (co nevyzera, zeby sa stalo). Urobia z neho Jezisa a vzdy, ked budes proti nim vystupovat pouziju ho proti tebe.
Druhe je, ze prezije, co je uz skoro 99% a zacne sa mstit, ked nie on, tak ta tlupa okolo neho.
Necaka nas dobra buducnost a toto urcite k zvrhnutiu jeho vlady neprispelo.
Nehovoriac o tom, ze kludne mozme cakat utok protistrany, cize niekto odstreli Simecku, ci nejakeho nepohodlnheo starostu, poslanca z druheho tabora.

Pritom paradoxne to, co zatial vieme o strelcovi je skor to, ze nepatril k volicom parlamentnej opozicie, pretoze vzhliadal k Slovenskym brancom, ktorych ospevoval a to su nasi militanti, ktori maju k blizko k LSNS/Republike, ci k SNS. Tipol by som si skor, ze je to volic Harabina, respektive ma podobne nastaveny svetonazor.
Ale to nebranilo Blahovi hned v prvej tlacovke obvinit pooziciu a novinarov, ze oni za to mozu a plut na kamery ohen a siru. Proste debil sa nezaprie.
Par hodin na to nas suhaj estokovie (minister vnutra keby daco) naopak vyzyval na nebicovanie vasni...co sa ani nedivim, pretoze ak by tych strelieb bolo viac tak je to na uterak z jeho strany.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat