Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Výkup chitinu

Dobrý podvečer.
Vzpomněl jsem si na vyprávění staříků o tom, že se kdysi vykupovaly krovky z chroustů.
Dohledal jsem, že se chrousti jedli, nebo po spaření dávali slepicím.
O výkupu nic.
Má někdo ponětí zda se to k něčemu využívalo, nebo to byl jen motivační prostředek ke snížení množství škodlivého hmyzu?
Dneska už o opravdového velkého chrousta nezavadíš.

Předmět Autor Datum
Nabidnu ti odpoved od AI: Chitin, hlavní složka krovky chrousta obecného (Melolontha melolontha), s…
Jan Fiala 08.05.2024 05:20
Jan Fiala
Díky.
čumil old 08.05.2024 19:39
čumil old
V Maršově. Pokud si pamatuji, tak zadní strana Mladého světa.
Prim n.r. 08.05.2024 17:17
Prim n.r.
Také jsem si na to vzpomněl, mám doma Jiránkovu knihu s tímhle :-)
L-Core 08.05.2024 19:18
L-Core
Také jsem si na to vzpomněl. A ještě na to, že když jsem byl malý kluk tak jsme chrousty chytali dáv… poslední
nerady 08.05.2024 21:53
nerady

Nabidnu ti odpoved od AI:

Chitin, hlavní složka krovky chrousta obecného (Melolontha melolontha), se v minulosti vykupoval z několika důvodů:
Lékařské účely:
* Chirurgické katgut: Chitin se používal k výrobě chirurgického katgutu, vstřebatelného stehu, který se v těle sám rozpouští. Tento materiál byl populární v 19. a na počátku 20. století, než ho nahradily syntetické materiály.
* Hemostatika: Chitin má hemostatické vlastnosti, což znamená, že pomáhá zastavovat krvácení. Používal se proto k výrobě prášků a roztoků pro zastavení krvácení z ran a nosu.
* Léčba ran: Prášek z chitinu se aplikoval na rány a vředy k urychlení hojení. Předpokládalo se, že chitin stimuluje růst buněk a podporuje tvorbu granulační tkáně.
Průmyslové využití:
* Výroba laků a barev: Chitin se používal jako zahušťovadlo a stabilizátor v lacích a barvách.
* Výroba papíru: Chitin se používal jako plnivo v papíře, čímž se zlepšovala jeho pevnost a odolnost.
* Textilní průmysl: Chitin se používal k výrobě textilu, jako jsou hedvábné a saténové látky.
Potrava:
* V některých kulturách se chrousti konzumují jako hmyzí protein. Chitin z krovky chrousta se v tomto případě rozemílá na prášek a přidává do potravin.
Dnes je chitin stále předmětem výzkumu pro různá potenciální využití, včetně biomedicínských materiálů, bionafty a potravinových doplňků. Nicméně komerční využití chitinu z krovky chrousta se v důsledku dostupnosti levnějších a syntetických materiálů značně snížilo.
Je důležité poznamenat, že sběr chroustů pro komerční účely může mít negativní dopad na životní prostředí. Chrousti jsou důležitou součástí ekosystému a jejich nadměrný sběr může narušit potravinový řetězec a ohrozit další druhy.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru