Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Novodobá výuka ve škole

Takze ako som predpokladal....klasicka prehnana politicka korektnost.
Lizatko obsahuje cukor a ten kazi zuby, Z cukru sa pribera, a lytka su jedna z mala casti ludskeho tela, kde sa da trenovat i/y. Mohli by sme tam dat hyzde, ale to by uz bolo asi moc nie;o)?

Som myslel, ze prehnana politicka korektnost, ktora prichadza hlavne z USA a vychadza vacsinou z hlavy nejakeho magora je ti cudzia, ale mozno sa mylim.

Takze chapem to spravne, ze sa budeme tvarit, ze byt tlsty je fajn, aby sme sa niekoho nedotkli?
Akoby sa mala citit? No oravda sa tazko pocuva,
Bude tercom sikany (obezne decka su lahkym tercom sikany) a jej matka ju bude presviedcat, ze je to v poriadku, ked vazi v 13 rokoch 80 kil. Hlavne nech je sama sebou.
To ti je teraz take moderne, ked ta nejake obezna celebrita presviedca ako je spokojna s tym ako vyzera a ako sa dobre cit.
Byt tlsty ako prasa je predsa normalne nie?
Nie nie je.
Potom z nej vyrastie 150kg megero, co bude zakomplexovane, ze si nevie najst chlapa, nebude mta rada svoje telo a vzhladom na to, ze obezita pritahuje ine choroby bude do konca zivota vycuciavat zdravotnicky system, pretoze jej stale nieco bude.

Dotkol som sa niekoho?
Ja dufam, ze ano, pretoze pravda obcas boli

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat