Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Ekonomika v roku 2023 - pokračování 3

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ekonomika-firmy-expert-jit-na-pracak-neni-stigma-je-to-jako-vyplata-z-povinneho-ruceni-245392

Proč já nejsem taky expert? Kolik takový expert za takovou expertizu bere?
:-(:beer::beer::beer:

Vzpomněl jsem si, když jsem pracoval, pan majitel firmy si zadal u poradenské agentury průzkum jak zefektivnit výrobu. Pár panáků přišlo, zabrali si jednu velkou místnost kde kreslili grafy a diagramy, překáželi po dílnách (měli černé obleky, říkal jsem jim podle toho "černí ptáci"), pan majitel nechal na nástěnkách vyvěsit výhrůžky, že si je najal na nás a běda tomu kdo se jim pokusí překážet. Dospěli k závěru, že vzhledem k objemu výroby a množství sortimentu je potřeba přijmout další pracovníky. Ale to nebylo přesně to co pan majitel chtěl od nich slyšet, tak s nimi vyrazil dveře.

Ale byla tam sranda. Jednou mi pan šéf obchodního oddělení vytknul, že nic nedělám, akorát courám po dílně a v ten samý den o něco později jsem se nestačil vyhnout panu majiteli a ten mi vytknul, že vůbec nechodím na dílnu a nevím co se tam děje.
:-D:-D:-D

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat