Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Ekonomika v roku 2023 - pokračování 3

Neodpověděl si na jednoduchou otázku a chceš o tom diskutovat. Také můžeš odpovědět na otázku v kterých letech nebyl někde ve světě válečný konflikt, mimo pár let po světové válce kdy se dávají všechny státy do kupy. Jinak před rokem 1990 to bylo 7,5% HDP na armádu. V prvním odkazu jsem to popsal jak to jde udělat aby se vlk nažral a koza zůstala celá. Můžeš mít armádu, ale ne ji mít jako rytíře v Blaníku. Pamatuji si ještě dobu před rokem 1990, kdy jsem organizoval pro náš podnik školení bezpečnosti a požární ochrany. Aby to celodenní sezení zaměstnance nenudilo snažil jsem se to nějak oživit. Vypůjčil jsem si film z NSR o podnikovém požárním útvaru firmy BASF. Bylo to velmi inspirující. Všichni hasiči měli ještě jiné zaměstnání, jehož dílny byl nad hasičárnou (krejčí, obuvník, hodinář atd.). Vykonávali práci pro firmu BASF a když byl písknutý požární poplach tak práskli s nářadím a sjeli po tyči v rohu k požárním vozidlům a hurá na zásah.
Jo a ještě jedna poznámka, až přesvědčíš Kima o zrušení armády, tak pak můžeš začít u mojí osoby. :-D O stavu naší armády se radši jako člověk, který se narodil na vojenském letišti, vykonal základní vojenskou službu jako ženista a skončil po dvou letech vojny jako důstojník, nebudu radši vyjadřovat. :-)

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat