Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Politika v roce 2023

JaFi uprimne...naozaj spolocnostou otriasaju 2 znasilnenia? Alebo emocne hybu len tebou lebo sa tykaju tvojej oblubenej mensiny u vas? Zacinas mi pripominat nejakeho jednoducheho ciganobijca, co si kopne kedy moze, ale riesenia neprinasa ziadne.
Takze UA, ktorych tam mate snad 500k, za rok aj nieco co su u vas spachali 2 znasilenia a spolocnost je znepokojena?
Ja sa potom pytam preco spolocnost neznepokojuje dalsich 1500 znasilneni, ktore sa medzitym u vas stali a vraj ich je rocne az 12k len nie su vsetky nahlasene.
A nemali by sme zvolat protesty proti doktorom?
https://www.idnes.cz/ostrava/zpravy/doktor-lekar-znasilneni-policie-ostrava-navrh-obzaloby.A230811_081944_ostrava-zpravy_jog
Mna to celkom znepokojuje, co myslis?
Nezvolame nejaky protest proti doktorom?
Co tak odhodit emocie a pozriet sa na to statisticky?
Samozrejme kolektivna vina je nespravna vec, ale kazde pravidlo mava vynimky a zrovna co sa tyka ruskych sportovcov som na strane Haseka, kedze sport sa v RU zneuziva na propagaciu vojny a ja si tiez myslim, ze ruski sportovci nemaju co pocas vojny na UA na medzinarodnej scene hladat. To nie je nic osobne proti nim, je to reakcia na rezim, v ktorom ziju a ktory svojimi vykonmi bohuzial podporuju, kedze ten kazdy ich uspech zneuzije na svoju propagandu.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat