Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Počet Vagnerovcu

Neznáte někdo přibližný počet vzbouřenecké armádě Vagnerovcu?
Vagnerovcu by mělo být +-50 tisíc, ale někde jsem četl, že jen část Vagnerovcu se vzbourila

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Nekde jsem zahledl cislo 25k
Jan Fiala 24.06.2023 16:45
Jan Fiala
Tie cisla sa strasne menia, ja naopak vidavam najcastejsie 50k. poslední
fleg 25.06.2023 11:17
fleg
Ten pocet je zcela jedno. Problem byl pocet vojaku RU co otocila kosili proti rezimu a chtela se k n… nový
HPET 25.06.2023 11:10
HPET
Tak nám prý v Rusku začala občanská válka. Wagnerovci se v dlouhé koloně vydali směrem k Moskvě. Pri… nový
Jan Fiala 25.06.2023 11:16
Jan Fiala

Ten pocet je zcela jedno. Problem byl pocet vojaku RU co otocila kosili proti rezimu a chtela se k nemu pridat.
Jen by me zajimalo, jakou paku na neho pouzili (je jasne ze putin k nemu mluvil pres sveho HOTA a loutku Lukastenka, aby nevypadal slabe), protoze zastavit zrazu takovou machinerii a desetitisice vojaku kteri jsou psychicky pripraveni a uz se videli v Moskve, je skoro az nemozne.

Tak nám prý v Rusku začala občanská válka. Wagnerovci se v dlouhé koloně vydali směrem k Moskvě. Prigožin mluví o nutnosti sesadit Šojgua a Gerasimova. Z Rostova na Donu a s Voroněže jsou hlášeny wagnerovské jednotky. Fejsbůk, Twitter, Telegram i Tik Tok praskají ve švech. Náš kinderministr zahraničí se už tetelí blahem, jak se Rusko rozpadne v občanské válce a Ukrajina díky tomu už brzy zvítězí. Pár dalších se k němu přidalo, aniž by si uvědomovali, co by znamenala občanská válka v zemi s jadernými hlavicemi.

https://www.vidlakovykydy.net/clanky/neco-mi-tam-chybi

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru