Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Tatralandia - má smysl navštívit ?

Zdravím,

příští týden jedu s ženou (věkem oba husákovi děti) do malých Tater na výlety po kopcích. Jeden den si chceme dát volno a projít si Lipt. Mikuláš a nebo zajít do aquaparku Tatralandia. Na jejich webu se toho zas tolik nedozvíme co se týká atrakcí. Jde nám primárně o bazén a vířivku. Já si nějaký tobogán sjedu, ale ženu na něj nedostanu :-). Máte někdo zkušenost s tímhle parkem nebo je to pro nás ztráta času a peněz? Díky za tipy.

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Je to velke, byva tam vela ludi a je to drahe. 4 clenna rodina tam necha kludne 100 eur. Ak tam pojd…
fleg 08.06.2023 11:39
fleg
Díky za názor. Možná vymyslíme nějakou jinou aktivitu na středu v tom kraji. Škoda, že není v okolí…
njaji 08.06.2023 13:20
njaji
Neviem kam presne ides (btw mame Nizke Tatry nie male;o)), ale nechapem, zeby si sa zrovna tam nudil…
fleg 08.06.2023 14:52
fleg
Ubytko je zamluvené na Jasné. Čtyři dny bychom chtěli chodit směr Chopok atd. no a jeden den jsme si…
njaji 09.06.2023 06:59
njaji
Chopok - to mas na jeden den. Pak máš kousek Tanečnicu. Co si matně pamatuju, tak ani Pusté nebylo š…
Jan Fiala 09.06.2023 08:19
Jan Fiala
Malá Fatra byla minulý rok. Velký/Malý Rozsutec opravdu nádherné trasy (a to mám závratě - žebříčky…
njaji 09.06.2023 08:33
njaji
Pak ti zbývají Roháče, ty jsou nad Liptovským Mikulášem, takže "kousek"
Jan Fiala 09.06.2023 11:10
Jan Fiala
Koukal jsem. Cesty jsou otevřené až od 14.6. Tak máme co chodit. Spíše nám šlo o jeden volný den co… poslední
njaji 09.06.2023 12:01
njaji

Je to velke, byva tam vela ludi a je to drahe. 4 clenna rodina tam necha kludne 100 eur.
Ak tam pojdes cez tyzden malo by to byt lepsie, co sa tyka ludi, takze v bazenoch bude menej ludi a uzijes si aj virivku.
Bol som tam niekolkokrat, ale osobne moc Tatralandiu nemusim.

Neviem kam presne ides (btw mame Nizke Tatry nie male;o)), ale nechapem, zeby si sa zrovna tam nudil a nemal kam ist.
Nad RK mas Likavsky hrad, pripadne Liptovsky, blizko su aj Lucky, kde su kupele a cez tyzden by tam nemuselo byt vela ludi, aj ked si uz nepamatam je tam virivka.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru