Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Giro d'Italia

Jede se druhý týden a začal to tam kosit covid..

Po odstoupení asi hlavního favorita, Remca Evenpoela, to celé jaksi jede z kopce. Vliv asi bude mít i opravdu mizerné počasí (zima a leje celé etapy).

https://www.soudal-quickstepteam.com/en/news/6065/medical-update

Following the positive test of maglia rosa Remco Evenepoel on Sunday, a further round of tests were made on the riders and staff that remained in Italy, with Jan Hirt, Josef Cerny, Louis Vervaeke and Mattia Cattaneo unfortunately unable to continue.

Team doctor Toon Cruyt said: "After the positive of Remco on Sunday evening, we had two more riders who were feeling unwell on Monday morning, but were negative on antigen tests. Therefore a PCR test was carried out on the seven remaining riders, the results of which showed that the four guys were positive. We will continue to monitor and implement our testing protocol on the three riders and staff that remain at the race."

Stav před dnešní jedenáctou etapou:

[97127-screenshot-2023-05-17-at-10-31-5-png]

Snad je to jen lokální extempore, snad to nezasáhne i další závody (Tour de France).
Tipovat za takovéhle situace možné vítěze je značně nesnadné :)
.
.

Předmět Autor Datum
To mají z toho, že nejezdí v respirátorech :-D
Jan Fiala 17.05.2023 12:20
Jan Fiala
Nebo jsou málo vopíchaní.
IQ37 17.05.2023 12:35
IQ37
OT: Asi. Já jsem 4x, byl jsem ve styku s prokazatelně pozitivními (PCR) a nic jsem nechytil. Žádné v… nový
L-Core 17.05.2023 13:12
L-Core
Já jsem byl 2x - a celou dobu jsem prošel bez Covidu (ani příznaků). Připisuju to svojí přirozené im… nový
IQ37 17.05.2023 13:16
IQ37
Dnes se děly věci, z mého pohledu nevídané ::) Do úniku se dostalo spousta jezdců, hlavní favorité… poslední
L-Core 20.05.2023 17:42
L-Core

Dnes se děly věci, z mého pohledu nevídané ::)

Do úniku se dostalo spousta jezdců, hlavní favorité byli v klidu, protože je nikdo neohrožoval, nejlepší z utečenců měl ztrátu přes 18 minut na vedoucího jezdce.
No a v cíli se právě on, s náskokem minuty a 41 vteřin dostal do čela průběžné klasifikace :-)

Jasně, není to jezdec na celkové pořadí, ve vysokých horách velmi pravděpodobně ztratí, ale mít (jako domestik) v CV růžový trikot po 14. etapě Gira , to nevypadá špatně!

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru