Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Digitální měna se blíží

PIN mám napsaný v Keepassu, ale v mým mobilu než bych se k němu dostal, tak mě inzultuje někdo z fronty za mnou, takže hledat PIN si nemůžu dovolit. Obvykle požádám pokladní o zadání platby znovu a vytáhnu jinou kartu a doufám, že napíšu na podruhé PIN správně. Ještě se mi v obchodě nestalo, že bych odešel bez nákupu, ale u bankomatu se mi to stalo. Tak jsem se naschvál na PIN do Keepassu nepodíval a počkal do druhého dne a on mi naskočil sám. :-)

Platby mobilem nevedu, jsou tam dva problémy, šermovat v obchodě kartou je snažší než mobilem, který když upadne, tak je konec. Druhá věc je, že snad už žádná banka nevede vlastní platební řešení přes mobil a všichni se spoléhají na Google Pay a jestli jsem si něčím jistý, tak tím, že Google ze mě číslo mé platební karty nedostane!
(Ano, vím, že někteří tady používáte iPhone a asi jo, k Applu bych měl větší důvěru, ale iPhone mě neoslovuje, to už raději trpim na Androidu :-/.)

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat