Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailemZamknuto Příjem internetového rádia

Vlastním 2 přijímače internetového rádia. U rádia Connect 120 se přerušil příjem , po restartu a znovu připojení na wi- Fi mi naskočil kontakt s WI-FI ale pro ladění napsalo No conect. Na reklamaci rádia mě poslali přijímač zpět že je naprosto bez závad . Po připojení opět to samé. Na wi-fi přihlášeno, na ladění No conect. Vstoupil jsem do routeru, tam bylo rádio rovněž viditelné. Na radu prodavače IT techniky jsem zkusil propopojit s mobilem přes hotspot, rádio se přihlásilo a naladilo. Po odpojení hotspot už běželo na síť přes směrovač. Po odpojení sítě jsme musel celý proces opakovat, na moji síť se sice přihlásilo , na routeru je vidět ale pro ladění internetových stanic opět No cennect. Druhé rádio Hama toto nedělá na stejné síti. Dostalo mě však když u kamaráda to samé udělalo jeho rádio Philips a přestalo hrát. Oživit se jej podařilo až zase přes mobil - hotspot . Porucha příjmu nastala cca po roce a půl provozu internetového rádia. Může být někde chyba v nastavení směrovače ?

https://debaty.net/discussions/2842566-tohle-neni-poradna (host)

Předmět Autor Datum
Nenašly se žádné příspěvky.

Zpět do debat Nahoru