Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Česká pošta, rušení poboček, červenec 2023

...Tak možná budeš muset souhlasit s tím, že ti za každý dopis budou účtovat třeba 30 korun...

To je jedno pivo v levnější putyce a běžná cena za zaslání výpisu z banky. Ostatně některé dopisy mi nechodí přes poštu ale přes MediaPost (musím se dnes podívat do schránky, na rozdíl od pošty mi dopisy tahle firma nosí i ve dnech pracovního klidu).

Kdysi jsme měli v bytě pevnou linku, co jsme si postupně pořídili mobily, platili jsme víc než 3kKč ročně jen za to, že přístroj starého Bely stál na poličce, tak jsme ho odhlásili. Platili jsme přes SIPO trvalým příkazem, jiné poplatky jsme platili společně s rodiči. Když jsme zaplatili poslední poplatek, mysleli jsme si, že oznámení o placení přestanou chodit, ale další měsíc přišla stvrzenka o zaplacení, tuším asi 5Kč za mezibankovní převod. Na poště mi řekli, že když to zase nechám zaplatit trvalým příkazem, další měsíc mi zase strhnou dalších 5Kč. Tak jsem tu pětikorunu zaplatil hotově.
A dalších asi 38Kč jsem vysolil, protože jsem provedl transakci v hotovosti.
3-[:x:

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat