Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Česká pošta, rušení poboček, červenec 2023

včera mi přišla serepeska z pojišťovny, že na jejich webové schránce mám uložený dokument k mé pojistné smlouvě, ať si ho do týdne stáhnu. Takže k tomu jsem potřeboval mobil, aby mi mohli doručit serepesku. A počítač s připojením na internet, abych mohl otevřít jejich stránku a stáhnout si ten dokument se složenkou. A tiskárnu, abych si tu složenku mohl vytisknout. Mobil mohu ztratit, může se mi porouchat nebo mi ho může někdo ukrást. Počítač se mi může porouchat (to se mi stalo nedávno s mým starým počítačem), emajlovou schránku mi může poskytovatel zrušit (nedávno mi poskytovatel zrušil jednu službu, protože se mu nevyplácela), může se mi do ní někdo dostat a promazat všechno.
Dřív mi přišel dopis se složenkou a mobil ani počítač s tiskárnou a připojením na internet jsem k tomu nepotřeboval.
Holt si někdo ulehčuje službu na můj úkor. Asi naběhnu do té pojišťovny, že chci zase dostávat dopisy.
3-[:x:

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat