Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Povinné zateplení starých domů do deseti let.

Odpověď hodná politika. Spoluvlastním dům z roku 1870, kombinované zdivo (kámen, cihla) v suterénu dokonce mezi vnější kamennou zdí a vnitřní cihelnou je zásyp stavebním bordelem. Dům jsem ze tří stran odkopal ale zničil si při tom záda. Mám kotel na tuhá paliva, který jsem musel měnit v roce 2012 a to už jsem instaloval kotel 3. emisní třídy. Z toho důvodu jsem neměl nárok na dotace ohledně výměny kotlů. Okna už jsem měnil někdy v roce 2005. Do roku 2002 jsem splácel půjčku na dům a následně to samé měl spoluvlastník do roku 2012. Pak jsme šetřili peníze na střechu, kterou jsme dělali v roce 2018 a jelikož jsme na ni také neměli tak se to řešilo částečně půjčkou, která byla doplacena v roce 2021. Nyní mám příjem jen důchod a o tom jak to dopadá na důchodce jsem napsal v úvodu. Nemám problém se zateplením ale mám problém s tím, že stát mě postupně bude obírat o peníze a ještě bude chtít abych byl počítačově zdatný, vybral dobře firmu, nechal zpracovat projekt a pak nám dá třetinu peněz o které nás během těch deseti let obral. Stát si nechává uniknout ročně minimálně 100 miliard čistého zisku z bank a o vodovodech a minerálních vodách zde ani nepíšu.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat