Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Šéf armády Řehka: Česko je v dosahu ruských zbraní!

"Na válku je třeba se připravovat i v míru"
https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-valka-na-ukrajine/736071/sef-armady-rehka-cesko-je-v-dosahu-ruskych-zbrani-na-valku-je-treba-se-pripravovat-i-v-miru.html

Tak jsem tam chtěl podiskutovat, určitě by se dal najít citát z Dobrého vojáka Švejka, ale diskuse není povolená. Asi by se tam vyskytlo mnoho slov co by je admin nestačil hvězdičkovat.

BTW: Napadlo mne, přímo v hlavě, když jsem viděl ministryni obrany, jak prostý vojáček když ji někde potká pozná, že je to ministryně obrany? Asi je to civilistka. Ale neměla by se jí po dobu co na tom ministerstvu bude sedět propůjčit nějaká vojenská hodnost a uniforma, aby vojáček věděl, že jí má zasalutovat?
:-( :beer:

loading...
Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Salutuje se jen když máš na hlavě čepici s odznakem, jinak ne. V dosahu zbraní jsme pořád. Třeba zná… poslední
nerady 21.02.2023 19:38
nerady

Salutuje se jen když máš na hlavě čepici s odznakem, jinak ne. V dosahu zbraní jsme pořád. Třeba znám bytový dům kde mají lidé zbrojní průkazy a celkem více jak 20 ručních palných zbraní. Občas se podívej před služebnu policie když se provádí kontrola zbraní a uvidíš, že někteří lidé musí jít několikrát. Pokud by si chtěl vyhodit dům do povětří tak ti stačí 10kg lahev s propan-butanem.:-D

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru

loading...