Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Po dlouhé době k volbám....

Zdravim,

chtěl bych se zeptat, pár let jsem u voleb nebyl a zapomněl jsem, musí se obálka s hlasem lepit nebo "olizovat" ? Pokud ne, a v urně by papír z obálky vypadnul, byl by neplatný?

Děkuju za odpověď.

A jen tak ze zvědavosti, koho budete volit Vy?

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Já u všech voleb s komisí laškuju a ptám se "...sice to vím, ale chci se ubezpečit: lístek podepsat…
L-Core 11.01.2023 16:45
L-Core
Přines si tam lepící tyčinku, vytahni ji a zeptej se, jestli ji můžeš použít nebo jestli to musíš ol…
Jan Fiala 11.01.2023 20:18
Jan Fiala
Byli na mě připraveni, na hlavním stole, kde se ukazovaly občanky, byla cedule "OBÁLKY SE NELEPÍ" :-…
L-Core 13.01.2023 17:04
L-Core
...na hlavním stole, kde se ukazovaly občanky, byla cedule "OBÁLKY SE NELEPÍ"... Přivedlo mne to na…
Yarda 13.01.2023 19:30
Yarda
Tak jsem se vrátil od voleb, na obálkách co jsem v ní dostal volební lístky ani na té oficiální od v… poslední
Yarda 14.01.2023 11:57
Yarda

Já u všech voleb s komisí laškuju a ptám se "...sice to vím, ale chci se ubezpečit: lístek podepsat a obálku zalepit, že?". Komise to ode mne očekává ("nééééé"), tak jim vždy udělám radost, takové rozptýlení v té IMHO docela monotónní nudě tam.

(dědina, většinou se všichni známe)

Byli na mě připraveni, na hlavním stole, kde se ukazovaly občanky, byla cedule "OBÁLKY SE NELEPÍ" :-)

Já také, prohodil jsem něco ve stylu "...že se mají hlasovací lístky podepsat, to vím - ale nemohli jsme se doma shodnout v tom, zda obálky lepit nebo raději sešít sešívačkou. Teď vidím, že lepit ne, tak je dobře, že jsem si ji vzal s sebou" a hned jsem ji vytáhl z kapsy ]:)

...na hlavním stole, kde se ukazovaly občanky, byla cedule "OBÁLKY SE NELEPÍ"...

Přivedlo mne to na nápad při příštích a všech dalších volbách vyrobit speciální edici obálek pro volby bez lepidla. IMHO při takovém množství obálek už by mohla nastat nezanedbatelná úspora. Dá se to podat jako zlepšovák?
:-D:beer:

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru