Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Netflix: Wednesday

Wednesday

Chytrá, sarkastická a tak trochu bezcitná? Wednesday Addamsová vyšetřuje sérii vražd a tu a tam se na Akademii Nevermore s někým spřátelí. Udělá si ale i pár nepřátel.

Zatim jsem viděl jen první díl, ale teda vypadá to skvěle.

loading...
Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Viděl jsem první čtyři díly a nějak mě nenadchlo. nový
manas 02.12.2022 08:35
manas
Ja jsem videl jen 2, taky sem dalsi dil videt nemusel. Delal jsem cistku v NAS tak jsem padl na neja… nový
HPET 02.12.2022 14:33
HPET
Black Sails jsou dobrý, ale přeci jen jsem čekal trochu víc. nový
Al Capone 02.12.2022 16:28
Al Capone
JO! Já jsem viděl historický seriál a tohle fantasy se na to nechytá. Bože! Nebo taky WTF! Ale tob… nový
RedMaX 02.12.2022 18:59
RedMaX
Divam se i na fantasy, nic nesrovnavam vzpamatuj se ty. Ty dva zminene nemaji s Wednesday nic spole… nový
HPET 02.12.2022 21:16
HPET
postarsi seriale ktere se mi libi vic jak dnesni tvorba A k tomu hodíš nejuznávanější seriál všech… nový
RedMaX 02.12.2022 22:04
RedMaX
Dnes ty seriali vychazi strasne rychle ze jsem stratil uplne prehled. Ale co me u nekterych doslova… nový
HPET 02.12.2022 22:42
HPET
Nedíval, nejsem trpělivej a jak se sejde víc názorů, že se to táhne, tak od toho dávám hned "oči" pr… nový
RedMaX 03.12.2022 01:57
RedMaX
NARCOS stojí za to, mozná si mi víc libila spís část s Escobarem, ale Mexico nebylo taky spatny, ste… nový
HPET 03.12.2022 03:12
HPET
Jsou to různý žánry, zkoukni na CSFD a vyber, co by se ti tématicky mohlo líbit. Já nejsem žánrově n… nový
RedMaX 03.12.2022 09:23
RedMaX
Jednoduše, když chybí obsah, hodí se nějaká ta multikultura, o ničem jiným to není. Tak teda nie, s… nový
Hastrman 03.12.2022 17:27
Hastrman
Spíš někdo závidí Timu Burtonovi úspěch. Faktem je, že hlavní postava se drze obléká do černého, což… nový
RedMaX 04.12.2022 00:23
RedMaX
Wednesday bola prekvapivo zabavna, kedze Adamsovci ma nikdy nijako moc nebrali. poslední
fleg 17.12.2022 23:44
fleg

JO! Já jsem viděl historický seriál a tohle fantasy se na to nechytá.

Bože! Nebo taky WTF!

Ale tobě to nestačilo, ty jsi viděl nejlepší krimi všech dob, opravdovou seriálovou ikonu, která nemá konkurenci a prostě bylo to lepší než Wednesday. :-D :-D :-D

---

Kolego vzpamatuj se. Pokud tě nezajímá fantasy, neměls koukat ani na ty dva díly a pokud srovnáváš The Wire se seriálem Wednesday, tak je to pro ten druhý jmenovaný dost poklona.

Jinak Black Sails nebylo špatný, ale dost natáhnutý a ke konci už autoři vařili vysloveně z vody.

Divam se i na fantasy, nic nesrovnavam vzpamatuj se ty.

Ty dva zminene nemaji s Wednesday nic spolecneho ani jsem nepsal nic v tomto kontextu a uz vubec ten serial s nicim neporovnvam.
Jestli umis cist a vim ze umis, pisu ze "momentalne sleduji" .. to ze TY sis z toho neco vyvodil a ze ctes mezi radky za to nemuzu.

postarsi seriale ktere se mi libi vic jak dnesni tvorba

A k tomu hodíš nejuznávanější seriál všech dob. Ano The Wire byl výjimečný seriál, ale takový se povede tak jednou za 10 let. Neříká to nic o tom, že by dnešní tvorba byla horší, jen možná chybí jeden navíc, který by byl úplně top špička.

Dnes ty seriali vychazi strasne rychle ze jsem stratil uplne prehled.

Ale co me u nekterych doslova sere, kdyz se tam snazi za kazdou cenu narvat homosexualni par, feminismus nebo antirasismus.
Pak kazdemu se libi neco jineho co vadi jednomu druhy muze prehlizet.

Kdyz na to prijde i Wednesday dam sanci, jak pisu, videl jsem jen zacatek, netrofnu se to soudit. Jak se rika, "nesud knihu podle obalky".

Joo, uz ses dival teda na ten 1899 ?

Nedíval, nejsem trpělivej a jak se sejde víc názorů, že se to táhne, tak od toho dávám hned "oči" pryč.

Je to tak, ikdyž furt se najde většinou áčková produkce, kde tyhle neřesti nejsou. Jednoduše, když chybí obsah, hodí se nějaká ta multikultura, o ničem jiným to není.

Seriály za posledních 5 let, které jsem viděl a kterým bych dal 9/10:

Anne with an E

Big Little Lies

L'amica geniale

Messiah

Minx

Narcos: Mexico

Star Wars: Andor

The Spy

Jsou to různý žánry, zkoukni na CSFD a vyber, co by se ti tématicky mohlo líbit. Já nejsem žánrově nijak vymezenej, dokážu koukat skoro na všechno, pokud to má zajímavě napsaný scénář a herecky je to nadprůměrné. Někdy je problém se ke kvalitě prokousat, cpou toho na nás filmová studia tolik, že se člověk ztratí v tom moři béčkových věcí. Ale furt existuje i kvalitní seriálová produkce.

Spíš někdo závidí Timu Burtonovi úspěch. Faktem je, že hlavní postava se drze obléká do černého, což už je jasná první diskriminace černých a médii to není propíráno jen proto, že rodiče Jenny Ortegy jsou Mexičani.
Jinak ale ani hlavní postava není zpočátku ztělesněním dobra a podobně na tom jsou i vedlejší postavy, které zahráli herci tmavé pleti. Ono v tomto seriálu vlastně nejsou kladné postavy snad s výjimkou toho malého včelaře. Prostě člověk, který tvrdí, že je to rasistické, ten seriál neviděl nebo spíš by kritizoval cokoli, co by Tim Burton natočil, takže se nemá cenu tím zabývat.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru

loading...