Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Netflix : 1899

Protoze serie DARK byla velmi zajimava, byl jsem zvedavej s cim prijde 1889.
Popravde, do poslednich 3 dilu jsem se musel nutit, uplakanej a depresivni kapitan me vylozene sral.

Bylo to natahle, postavy zcela nudne, a hlavne konec jsem nepochopil.
Joo pochopil jsem ze slo o simulaci etc, ale nechapu proc tam byla zrovna tato kombinace lidi z roku 1889 a jejich vzpominky, a proc se dej odehraval zrovna na te vyletni lodi kdyz v realite mel byt rok 2099.

Předmět Autor Datum
K tématu to patří okrajově, ale jak vyhledáváte na co koukat? Dřív jsem koukal na Filmtoro, ale je…
RedMaX 27.11.2022 14:17
RedMaX
Ja si to pozriem, pretoze Netflixc ma uzasnu schopnost preskakovat o 10s, ktoru castu pri nudnych sc…
fleg 27.11.2022 14:45
fleg
Na co sem se uz podruhe dival, byl na Netflix "Altered Carbon". (CZ + SK dabing) Tento styl serialu…
HPET 27.11.2022 15:15
HPET
Carbon je klasika, zozral som vsetko do nich, aj animaky aj hrane verzie a som do toho prostredia za…
fleg 27.11.2022 18:09
fleg
Netflix ma uzasnu schopnost preskakovat o 10s "Rychlopřehrávání", jak tomu říkají komentátoři na CS…
RedMaX 27.11.2022 17:06
RedMaX
Tohle fakt nepochopím. Buď to sleduji pořádně nebo vůbec.
Al Capone 27.11.2022 18:44
Al Capone
ja to naopak chapem. Sucasny AO serial som chcel vzdat hned na zaciatku, ale reku dam tomu prilezito…
fleg 27.11.2022 18:49
fleg
Za mě je tohle divný. Ale to bude asi i tím, že já k filmové a seriálové tvorbě přistupuji jinak než…
Al Capone 27.11.2022 20:25
Al Capone
Uz jsi videl BULLET TRAIN ? Podle ukazek jsem od toho moc necekal, ale ve finale prekvapilo. Ale di… poslední
HPET 01.12.2022 16:30
HPET
Já to chápu, taky už jsem párkrát "rychlopřehrávání" nasadil, ale nebavilo mě to. Snažim se si vybír…
RedMaX 27.11.2022 19:50
RedMaX

K tématu to patří okrajově, ale jak vyhledáváte na co koukat?

Dřív jsem koukal na Filmtoro, ale je to hrozně aktivistickej web, na kterém autoři nutí čtenářům, co se jim má líbit a co ne. Serou mě tím, takže už tam občas jen nakouknu a pravidelně jsem tam chodit přestal.
Koukám teď na TMDB, seřadim si, co teď vychází za poslední měsíc a podle hodnocení od uživatelů a následně si vyhledám ještě recenze na ČSFD.

No a právě 1899 jsem se po přečtení recenzí na ČSFD rozhodl, že tomu ani šanci nedám. Nemám rád, když je to utahaný a pak to na konci ještě nedává smysl. Takže jen jsi mi potvrdil, že jsem se rozhodl správně.

Ja si to pozriem, pretoze Netflixc ma uzasnu schopnost preskakovat o 10s, ktoru castu pri nudnych scenach vyuzivam.
Takto som prekusol aj cely japonsky nezmysel The Violence Action, ci dost nudnu Enolu Holmes 2, alebo momentalne bojujem so serialom The OA, kde sa strasne krizi totalna nuda so zaujimavym scenarom/napadmi, a preto som sa ho rozhodol dopozerat aj zea cenu 10s preskokov.

Na co sem se uz podruhe dival, byl na Netflix "Altered Carbon". (CZ + SK dabing)
Tento styl serialu neni zrovna ma parketa, ale ve finale me to hodne chytlo, dobry koncept, furt se neco deje, dobre je to zpracovane jak pribehem tak graficky.

Jinak za posledni mesic, serial ktery me bavil a u ktereho jsem se i zasmal (spise cerny humor) je "Peacemaker". (HBO)

Co se tyce filmu, mile me prekvapil Predator Prey. Takova nedelni oddychovka ;)

Posledni dobou je to slabe, filmy a seriale od Marvela ktere jsem mel rad se stal komercialni schit a vetsina novych filmu a serialu stoji s prominutim zahovno.
Bud je to plne lesbicek, buzerantskych ritopichu co se klati do hnedky nebo anti rasizmu a feminismu.

Ale asi zalezi na veku, ja jsem narozen v 80 letech tak jsem treba film "Bohemian Rhapsody" (Queen) bral spis jako odpad, mladsim generacim se naopak libil.

PS: Jestli jste padli na neco zajimaveho, klidne napiste at se nemusim divat jenom na detektiva Colomba :-p

Carbon je klasika, zozral som vsetko do nich, aj animaky aj hrane verzie a som do toho prostredia zamilovany.
Keby nebolo Death Note asi moj najoblubenejsi serial na nete.
Predator nebol zly, ale uneseny som z neho nebol.
Peacemakra si odkladam, ale pokial viem je na Netflixe (min bol).
Ja som narodeny v 70 rokoch a Bohemian Rhapsody sa mi paradoxne pacil...tak si vyber;o).

Netflix ma uzasnu schopnost preskakovat o 10s

"Rychlopřehrávání", jak tomu říkají komentátoři na CSFD, není nic pro mě. Ale baví mě tamější komentáře typu "skvělý film, ale od 20 minuty po 50 minutu musíte nasadit rychlopřehrávání". :-D

ja to naopak chapem.
Sucasny AO serial som chcel vzdat hned na zaciatku, ale reku dam tomu prilezitost.
A ono sa to naozaj potom zacalo odvijat a ma to zaujimavy dej.
Bohuzial popretkavany nezmyselnymi 10min dialogmi, ktore naozaj nemusim pocuvat a kedze chcem vediet ako to dopadne pozriem si 1h cast za 30-40min.

Za mě je tohle divný. Ale to bude asi i tím, že já k filmové a seriálové tvorbě přistupuji jinak než ostatní. Nepouštím si filmy či seriály jako kulisu, snažím se během nich nereagovat na zprávy což řeším režimem nerušit a poctivě to sleduji. Koneckonců jak bych pak mohl něco hodnotit když bych to neviděl pořádně celý.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru