Předmět Autor Datum
A prd premnozili. Borci jsou tu zvykli mit ovce uplne navolno, jim behaj klidne i do lesa. A ted maj… nový
Dwane Dibbley 29.09.2022 20:11
Dwane Dibbley
Koukal jsem, že z prvního odkazy zmizela diskuse co tam ještě odpoledne byla. Jeden diskutující proj… nový
Yarda 29.09.2022 20:13
Yarda
Vzhledem k tomu, ze to jsou novinky bych vsadil na "vlastence" kteri se tam ukajeli pranyrovanim mus… nový
Dwane Dibbley 29.09.2022 20:25
Dwane Dibbley
Fakt mě bavíš. Pokud jde o člověka, který má odlišný názor než ty, pak se v diskuzi "ukájí" nebo ho… nový
Jan Fiala 30.09.2022 08:02
Jan Fiala
Citát z klasika: Zásada náboženská: Kdo není se mnou je proti mně. Zásada politická: Kdo není se mn… nový
Yarda 30.09.2022 08:22
Yarda
Tady ale nejde o nazor, nalepko. Na novinkach celkem bezne staci jakakoli zminka o muslimech (romove… nový
Dwane Dibbley 30.09.2022 14:33
Dwane Dibbley
A opet nalepkujes a obvinujes me z nesnaseni muslimu. Mel by ses fakt nad sebou zamyslet a pochopit,… nový
Jan Fiala 30.09.2022 16:22
Jan Fiala
A opet nechapes psany text. Nekdy si tu "debatu" na novinkach o muslimech projdi nez ji bloknou, tre… nový
Dwane Dibbley 30.09.2022 17:24
Dwane Dibbley
Pokud reaguješ na konkrétní příspěvek a napíšeš: Ale chapu, ze kdyz muslimy nesnasis, tak ti prijde… nový
Jan Fiala 30.09.2022 17:50
Jan Fiala
A ty se ukájíš tím, že lezeš na Novinky, pročítáš tamější komentáře a tváříš se u toho hrozně pohorš… nový
RedMaX 30.09.2022 18:12
RedMaX
Ja tam do "debaty" kouknu jednou za cas. Netvarim se u toho hrozne pohorsene, nevadi mi to, jen je m… poslední
Dwane Dibbley 30.09.2022 19:34
Dwane Dibbley

Pokud reaguješ na konkrétní příspěvek a napíšeš:

Ale chapu, ze kdyz muslimy nesnasis, tak ti prijde v poradku je kamenovat.

tak je to jednoznačné osočení konkrétního člověka z nesnášenlivosti k muslimům. Nevím, co bych na tom neměl chápat.

Na podobné diskuze nechodím, novinky jsou médium, které se snaží být víc mainstream než samotný mainstream. A to, že se tam potkají dementi z obou táborů je dáno kvalitou toho média.

A ty se ukájíš tím, že lezeš na Novinky, pročítáš tamější komentáře a tváříš se u toho hrozně pohoršeně? ::)

Tak tam nelez, když ti to vadí!

Ano, ty lidi, co tam přispívají pravděpodobně nemají víc než IQ tykve, takže jsem tam kdysi byl párkrát a už tam nelezu. Přeci jsem normální, nemám potřebu lézt do diskuze, kam píší idioti.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru