Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Amazon Prime - The Boys

Vacsinou sem davam len, co som videl na Netflixe a toto tam nie je, ale nedalo mi to.
Prisiel za mnou synator, ci si nechcem pozriet dobry serial na kukajto.
Reku nechcem, mame doma 3 spredplatene sluzby, nebudem chodit na piratske stranky, pretoze serial je na Amazon Prime a ten zrovna doma nemam.
Ale nakoniec ma ukecal a siel som do toho a....nelutujem.
Uz davno som sa tak dobre nebavil a toto amikom konecne vyslo.
[95601-the-boys-s2-jpg]
Zo zaciatku skoro akoby nuda, klasicky amicky serial o superhrdinoch, ale uz po par minutach pochopite, ze nie a odvtedy to do vas tvorcovia hustia jednu hlasku za druhou, prekvapenie za prekvapenim.
Kde inde uvidite superhrdinu s laktacnou maniou, ako sa honi vtaka nad zapadajucim mestom?
Kde inde riesi superhridna svoj sexualny problem tym, ze prinuti ineho zmenit sa na sameho seba, pretoze on je predsa najdokonalejsi clovek na svete?
Kde inde vam iny suprhrdina rozflakne frajerku na ulici a vam zostanu len jej kusky ruk v dlaniach?
Kde inde vam superhrdnika vychovavana pruderne nabozensky svojou matkou oznami, ze s prvym frajerom robili len anal, pretoze pred svadbou je milovanie hriech?
Bavil som sa cele 3 seria a budem sa bavit aj na tej nasledujucej, pretoze tam nie co pokazit.
Btw serial uz pouziva klasicky koncept...kazda cast ma ineho rezisera a nie je to poznat na kvalite.
Po dlhsej dobe skvely serial bez hluchych miest.
A mam novu oblubenu herecku...Karen Fukuhara.
Na CSFD 89% u mna vzacana zhoda 90%.

loading...
Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
neviem ci zijes niekde v lese alebo na samote na lazoch bez internetu, ale THE BOYS je snad najviac…
fallon (nereg.) 08.08.2022 08:51
fallon (nereg.)
Neviem, kde ho propagaju, ale tam, kde chodim ja urcite nie a nie som ziaden znalec komiksovych zanr…
fleg 08.08.2022 10:56
fleg
to chapem, to je uplne OK, ale preco je to ako tema na poradni? :( ved to nie je ziadna novinka, nep…
fallon (nereg.) 08.08.2022 13:16
fallon (nereg.)
Naozaj...ked som o nom nevedel ja je velmi pravdepodobne, ze o nom nevedel aj niekto iny. Pretoze ja…
fleg 08.08.2022 13:21
fleg
tak o tom ziadna, potom sorry. mozes skusit aj INVINCIBLE - https://www.csfd.sk/film/930640-invincib…
fallon (nereg.) 08.08.2022 14:13
fallon (nereg.)
Nepoznam a asi ani nebudem, kedze je to na Amazone a ten doma nemam a mam celkom nechut pozerat to p… nový
fleg 08.08.2022 15:50
fleg
amazon prime mas na 30 dni zadarmo, ako free trial ;) nový
fallon (nereg.) 08.08.2022 15:59
fallon (nereg.)
Ja jsem o tom taky jeste neslysela. Ne kazdej se zajima o vsechno a dostane se k nemu vsechno. (Nic… nový
merlouska 08.08.2022 16:43
merlouska
Me se hodne libilio (i kdyz se to muze zdat spise holcici) https://www.primevideo.com/detail/0N0H2XG… nový
HPET 09.08.2022 12:01
HPET
THE BOYS je snad najviac propagovany komiksovy Na Amazonu, pokud Amazon nevedes, tak o nem nevis. A… poslední
RedMaX 13.08.2022 00:20
RedMaX
The Boys me moc neoslovili, ale doporucil bych te se podivat na THE TERMINAL, mas-li rad spise akcni… nový
HPET 09.08.2022 11:57
HPET

neviem ci zijes niekde v lese alebo na samote na lazoch bez internetu, ale THE BOYS je snad najviac propagovany komiksovy (ano, existuje komiks ako predloha a ano, serial sa este VELMI kroti oproti komiksu) serial sucastnosti (snad po stranger things). a ty to objavis ako total novinku, facepalm poriadny.

to chapem, to je uplne OK, ale preco je to ako tema na poradni? :( ved to nie je ziadna novinka, nepoviem, ak objavis skvely serial, o ktorom nikto nikdy nepocul, tak dat sem TIP je skvela vec. ale THE BOYS, to naozaj? :(

THE BOYS je snad najviac propagovany komiksovy

Na Amazonu, pokud Amazon nevedes, tak o nem nevis. APV jsem mel, shledl jsem teda, jak uz jsem tu psal 2. rady, nic dalsiho tam nebylo a tak jsem to odhlasil. O tom, ze je treti rada, jsem se dozvedel zde od flega. Premyslim ted, jestli to nekde pokoutne shanet, ale spis to necham az bude 4. a potom si na 1 mesic zase APV predplatim, shlednu to, odhlasim. :-)

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru

loading...