Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Tour de France 2022

Tak včerejší 11. etapa se dvěma velkými stoupáky byla snad jedna z nejlepších, co jsem kdy viděl. Totální cyklistika, vysoká škola týmové práce ze strany Jumbo-Visma.
Sice Vingegaard získal v celkové klasifikaci náskok přes dvě minuty, ale mezi druhým a sedmým je rozdíl necelá minuta, furt je o co jet. Moc se těším na dnešní etapu, ještě obtížnější než ta včerejší.

Ale fakt nechápu, jak závodníci zvládají takové výšky. Dvě stoupání na 2600 a 2400 metrů to už je spíš pro horolezce, než pro cyklisty...

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Neuvěřitelně krásná dnešní etapa. Možná nejlepší, jakou jsem kdy viděl…
L-Core 21.07.2022 17:33
L-Core
Dík za tip, dneska jsem nestíhal tak se podívám večer.
Zdenál 21.07.2022 18:58
Zdenál
Tak souhlas, jedna z nejlepších etap, plno silných momentů, především: - jak Vingegaard počkal na Po…
Zdenál 22.07.2022 08:27
Zdenál
WvA, včera o něm komentovali, že je "jako Sagan v dobách největší síly a slávy krát dva" :-) Neuvěři…
L-Core 22.07.2022 13:17
L-Core
Mne sa páčilo prirovnanie van Aerta k Mercxovi, čo je síce možno trochu prehnané, ale zase neviem si…
haseimpfeffer 22.07.2022 23:44
haseimpfeffer
A včera van Aert přidal jako třešničku na dortu vítězství v časovce - po tak náročných horských etap… poslední
Zdenál 24.07.2022 15:05
Zdenál

Tak souhlas, jedna z nejlepších etap, plno silných momentů, především:
- jak Vingegaard počkal na Pogačara po pádu a utrhl ho v závěrečným kopci
- jak van Aert málem získal unikátní kombinaci triček nejlepšího sprintera i nejlepšího vrchaře a ještě dojel etapu na bedně

Mne sa páčilo prirovnanie van Aerta k Mercxovi, čo je síce možno trochu prehnané, ale zase neviem si predstaviť Sagana takto makať Pyrenejách, niečo podobné sme u neho videli tuším iba raz, veľmi dávno, asi na jeho prvej Tour (2012), kde v jednej konkrétnej etape pomáhal pri útoku Vincenzovi Nibalimu.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru