Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Netflix tip - Love, Death & Robots

Netflix vydal suhrn kratkych filmov, v tejto 3. a dnes uz kultovej serii.
Po slabsej 2, prichadza teda 3 a ja som zvedavy na vas nazor.
[95251-lsr-jpg]
1. filmecek su klasicki roboti, ktorych uz pozname a skumajucich preco sme vyhynuli...je to vtipne, ale inak ma to nezaujalo.
2. film je u mna bomba s paradnou grafikou a napadom a do konca som vahal o co hrdinovi ide.
3. film je na mna moc ezo, navyse s nejasnym koncom.
4. zombiovacka, ktora zacne sexom je celkom sranda.
5. akcnak je klasicke comando v boji s robogrizlym...neurazi, ale nic zvlastne.
6. Roj je zaujimavy, ale koncu som nerozumel. Nicmenej vyborna grafika opat.
7. je bomba s vybornym zaverom a myslienkou.
8. opat super, v style votrelca, aj ked zaver zase taky americky.
9. Graficke orgie, zvlastna kamera, ale na mna naozaj moc ezo, asi som moc jednoduchy.

Za mna 80%, rovnako aj CSFD.

loading...
Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
8. nema nic s votrelcom, je to odkaz na Cthulhu a on je znamy tym, ze privedie ludi k totalnemu sial…
Michal2 25.05.2022 20:27
Michal2
8. nema nic s votrelcom, je to odkaz na Cthulhu a on je znamy tym, ze privedie ludi k totalnemu sial… nový
fleg 26.05.2022 11:35
fleg
Cela risa fauny a flory presla ovela lepsou evoluciou ako clovek a inteligenciu nepotrebovala. Jedno… nový
Michal2 26.05.2022 15:35
Michal2
Na to jak u toho nekteri "recenzenti" vlhnuli docela nuda. nový
Dwane Dibbley 26.05.2022 17:33
Dwane Dibbley
Sleduju seriál od první série, druhou jsem částečně popřeskakoval. Třetí série je převážně dobrá. 7… nový
IQ37 30.05.2022 18:41
IQ37
Masonove mysi bola alegoria na vojny v Afganistane, Iraku a podobne, kedy isli moderne stroje proti… nový
Michal2 31.05.2022 09:46
Michal2
To je trosku pritiahnut za vlasy toto prirovnanie, pretoze vobec nesedi. Pointa je, ze mam nepriatel… nový
fleg 31.05.2022 09:52
fleg
Lebo si to nepochopil, to, ze sa s nimi skamaratil malo byt ako navrh na riesenie tych konfliktov, n… nový
Michal2 31.05.2022 09:59
Michal2
Ale pochopil, ale nechapem suvislost s Afganistom, kde sa nic take nestalo. nový
fleg 31.05.2022 10:54
fleg
Co sa tam nestalo? Ze tam pomocou najnovsej techniky nebojovali proti zaostalemu nepriatelovi? Ze am… nový
Michal2 31.05.2022 13:15
Michal2
Nesedia mi tam paralely. Kto je v tomto pripade Mason? Miestna vlada? Vyhravali amici a rusaci nad m… poslední
fleg 31.05.2022 13:30
fleg
adaptacia kratuckej knizky od skveleho scifistu Neal Asher - https://www.goodreads.com/book/show/404… nový
fallon (neger.) 31.05.2022 09:52
fallon (neger.)
btw len pre info, prevazna vacsina casti je adaptaciou starsich/novsich sci-fi poviedok, cize sa nej… nový
fallon (neger.) 31.05.2022 08:55
fallon (neger.)

8. nema nic s votrelcom, je to odkaz na Cthulhu a on je znamy tym, ze privedie ludi k totalnemu sialenstvu.
6, osobny nazor - je to o tom, ze ludia si myslia aki su super, pretoze maju inteligenciu, ale pritom v evolucii je inteligencia nepodstatnym aspektom (co vidime aj u zvierat na Zemi).

8. nema nic s votrelcom, je to odkaz na Cthulhu a on je znamy tym, ze privedie ludi k totalnemu sialenstvu.

Nemyslel som tak, ze je to votrelec, ale ma tie prvky...nejake monstrum/kralovna z vesmiru a armada, ktora ju chrani.
Trosku to pripomina votrelca.

6, osobny nazor - je to o tom, ze ludia si myslia aki su super, pretoze maju inteligenciu, ale pritom v evolucii je inteligencia nepodstatnym aspektom (co vidime aj u zvierat na Zemi).

Netvrdil by som, ze nepodstatnym, intelegencia vyrazne urychluje evoluciu, ale samozrejme moze ju aj ukoncit (vid nase samoznicujuce sklony).

Sleduju seriál od první série, druhou jsem částečně popřeskakoval.
Třetí série je převážně dobrá.

7. je bomba s vybornym zaverom a myslienkou.

Díl se mi líbil, ale "myšlenka" asi je, že člověk musí pozabíjet houfy zdánlivých nepřátel,
než zjistí, že se s nimi dá docela spokojeně žít.
8. a 9. díl jsem zatím neviděl

To je trosku pritiahnut za vlasy toto prirovnanie, pretoze vobec nesedi.
Pointa je, ze mam nepriatela, ktoreho neviem porazit tak si zavolam externu armadu, ktora ho likviduje a ked vidim ako hrdinsky odolava a je masakrovany moj nepriatel zrazu mi ho pride luto a postavim sa na jeho stranu a externistov spolu vyzenieme a zrazu zacneme zit v mieri.
To sa nepodoba v izadnom pripade na Irak, ci Afganistan.

Nesedia mi tam paralely.
Kto je v tomto pripade Mason? Miestna vlada?
Vyhravali amici a rusaci nad miestnymi partizanmi tak ako vyhraval robot nad krysami? Nie.
Kedze nevieme kto je Mason ani nemozme povedat, ci povodny objednavatel amikov a rusakov presiel zrazu na stranu "krys(partizanov)" a tych amikov/rusakov vyhodil.
Sorry mam velku predstavivovst, ale tento pribeh mi vobec na tvoje prirovnania nesedi.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru

loading...