Předmět Autor Datum
Zrovna vcera som zacal pozerat, mam zhliadnute 2 diely,. takze nazor napisem potom. LOL svet nepozna…
fleg 24.04.2022 13:46
fleg
Tak som to dopozeral a je to dost netradicne...az moc filozoficke, pretoze sa tam da najst vela otaz…
fleg 27.04.2022 07:23
fleg
Animace se mi zdají dokonalé a to grafické ztvárnění se mi velmi líbilo. Mně to přišlo jako vyjímečn… poslední
RedMaX 27.04.2022 22:51
RedMaX

Tak som to dopozeral a je to dost netradicne...az moc filozoficke, pretoze sa tam da najst vela otazok, na ktore sa tazko hlada odpoved....cakal som nieco akcnejsie povodne.
Navyse to ma velmi netradicne animacie...nie su zdaleka dokonale ako som videl v inych japonskych anime napriklad, ale napriek tomu su ine ako bezne vidim u konkurencie, chvilami som mal pocit, ze je to dokonalost v nedokonalosti.
Za mna 80%, dufam, ze bude aj 2. sezona.

Animace se mi zdají dokonalé a to grafické ztvárnění se mi velmi líbilo. Mně to přišlo jako vyjímečně dospělý animovaný seriál, nemám moc co vytknout. Snad to 2. sezóna nepokazí, přičemž samozřejmě člověka na jednu stranu zajímá, co bude dál, na druhou ale i takto pojatý závěr s otázkami mi v tomto případě přijde dobrý.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru