Předmět Autor Datum
"Spadlo letadlo!" - to může být škoda za řadu miliónů a desítky mrtvých, takže k tomu prostě vyjeli.… nový
gilhad 03.04.2022 04:34
gilhad
Nehlede k tomu, ze tam daji ilustracni obrazek vetrone. Ale to uz je pod rozlisovaci schopnost pisal… nový
Jan Fiala 03.04.2022 04:43
Jan Fiala
Vypadá to na fotku z místa, ale redaktor nedokáže poznat ultralehké letadlo od větroně. Úspěch je, ž… nový
nerady 03.04.2022 11:57
nerady
Jen mi to připomnělo dobu her a malin nezralých, kdy jsem takhle skončil na tomhle poli: https://goo… nový
Yarda 03.04.2022 11:59
Yarda
Hpsi sorry, ale trosku nerozumiem. Co vam vadi na tom clanku? Ze sa vysetruju nudzove pristatia je p… nový
fleg 03.04.2022 13:46
fleg
Pokud se pamatuji, tak přistání větroně do terénu není nouzové přistání. A větroň není ultralajt. Mo… poslední
Yarda 03.04.2022 19:24
Yarda

"Spadlo letadlo!" - to může být škoda za řadu miliónů a desítky mrtvých, takže k tomu prostě vyjeli.
Zjistitli, že jde o ultralight, který přistál beze škod tam kde neměl, nikomu se nic nestalo, pilot měl papíry na lítání i techničák, nebyl opilý, letadlo nebylo poškozeno, neunikly žádné, natož nebezpečné látky a odvoz už si zařizuje sám, ale kauza byla na světě, tak se to muselo sepsat a to v policejní praxi bude asi pěkných pár papírů a formulářů.
Navíc je značná šance, že pilota u letadla nezastihli, protože byl u silnice, kde zjišťoval kde vlastně je a vyřizoval odtah, takže ho pak ještě ztotožňovali a kdesi cosi.

Když se někde na křižovatce sťuknou dvě auta a jemně si pomačkají plachy, tak u toho většinou taky policajti nechybí, a to jde o potenciálně výrazně menší škody.

Co pijou novináři netuším, ale podle toho, co z nich pak leze bych to fakt pít nechtěl - tp prostě zdravé být nemůže ...

Hpsi sorry, ale trosku nerozumiem.
Co vam vadi na tom clanku?
Ze sa vysetruju nudzove pristatia je predsa uplne bezne nie? Sice nie policiou, ale asi priamo nejakym leteckym uradom, ale jasne sa tam pise, ze to niekto nahlasil na 158, takze ti policajti tam prist museli nie?
Ze majitel nejakej miestnej informacnej agentury, co si sam pise clanky, cize pojde asi o one-man-show agenturu a nazve vetrona ultralightom je asi predsa tiez normalne nie?
Ci cakali by ste od neho nejaku kvalitu?
Akoze nudite sa a nie je uz co zaujimave rozoberat tak vytiahnete takuto chujovinu, co nestoji za zmienku??

Pokud se pamatuji, tak přistání větroně do terénu není nouzové přistání. A větroň není ultralajt. Možná nějaký vesničan pro jistotu cajty zavolal, ale když cajti zjistili, že se nic nestalo, sedlák si nestěžuje, že mu vznikla na poli nějaká škoda a cajti odjeli, protože nebylo co řešit, tak ten článek mohl vyznít, že je to zajímavost co už se moc nevidí. A mně to stálo za zmínku, protože mi to připomnělo dobu her a malin nezralých.
:-)

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru