Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
ty co vypadají přirozeně krásné bez make-upu, tak ty jsou nejvíc hnusné ze všech? To je docela sluš…
Prasak 17.03.2022 22:05
Prasak
ty co vypadají přirozeně krásné jako bez make-upu, tak ty jsou přirozeně nejvíc hnusné ze všech? Měl…
Khkl 17.03.2022 22:08
Khkl
Proč by to tak mělo být? Někdo se líčí hodně, někdo málo, někdo vůbec ... Někdo se líčí přirozeně, n…
gilhad 17.03.2022 23:22
gilhad
Ale o tom já nemluvím,jak vypadá obličej, jen to že základ obličeje a rysy jsou furt stejně, pokud j…
Khkl 20.03.2022 03:04
Khkl
Když se budeš jen blbě vykecávat na netu, tak se fakt krásným neuděláš a zůstaneš jen ošklivý :-D[:b… nový
gilhad 17.04.2022 14:18
gilhad
Ano. poslední
Dwane Dibbley 17.04.2022 14:27
Dwane Dibbley

Proč by to tak mělo být?
Někdo se líčí hodně, někdo málo, někdo vůbec ...
Někdo se líčí přirozeně, někdo vyzývavě, někdo nenápadně ...

Když jsem si dal nabarvit vlasy, obočí, přepudroval se, obtáhnul rty rěnkou a leskem a naznačil stíny, tak si toho že jsem vlastně nalíšený nikdo nevšimnul, jenom ppadlo pár komentářů, že vypadám odpočinutě. Když jsem si udělal ve vlasech kovově modrý pruh, tak si toho povšimnuto bylo, ale sedělo mi to ke kostýmu a moc komentářů to samo o sobě nevyvolalo, to už spíš ta kroužková košile a jedenapůlručák. Když jsem si na celý obličej udělal pavouka, že mi totálně rozbil výzor, tak to bylo bráno jako "povedené" a když jsem přišel bez jakýchkoli modifikací, tak to bylo bráno normálně, nikoli, že bych nějak zošklivěl a najednou byl nejvíc hnusné ze všech.

Těžko dokážeš říct, jak někdo vypadá pod líčením, pokud to líčení je uděláno dobře. Může klidně vypadat v podstatě stejně, jen trochu míň/víc výrazně ...
Viděl jsem spoustu ženských, co se běžně líčily a i bez líčení vypadaly stejně dobře, jen trochu míň výrazně. A viděl jsem spoustu ženských, co i s líčením vypadaly jak blbě restaurovaná freska. (viz RedMaX)

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru