Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Netflix: All of Us Are Dead

Nova korejska zombie hitovka na Netflixu:

https://www.csfd.cz/film/1108666-jigeum-uri-hakgyoneun/prehled/

---

Ja na to koukal na doporuceni od dcery zname, tak jsem k tomu mel zpocatku trochu despekt, ze to bude hodne zamerene na nactilete publikum, nicmene to nebylo vubec spatne. Nektere sceny byly predevsim v zaveru uz hodne prvoplanovite, aby z toho byl dojak, ale vyjma toho, to byl docela dobry serial.
A navic i hodne aktualni zalezitost o jednom poradnem viru, zadny becko ala sars-cov-2. :-D

Doporucuji.

Předmět Autor Datum
Furt mi to Netflix ponuka, ale zatial odolavam. Som uz trosku prezombikovany. DNes som dal 1 film, a…
fleg 20.02.2022 23:35
fleg
Slabota, vhodne jen pro skalni fandy zombiku. Kvalitou asi jako Train to Busan. Archive 81 je imho l…
Dwane Dibbley 21.02.2022 15:28
Dwane Dibbley
train to busan je najlepsi zombie film aky bol natoceny. Archive 81 je uplna srajda, tolko nelogicky…
fallon (nereg.) 21.02.2022 15:29
fallon (nereg.)
vhodne jen pro skalni fandy zombiku Nejsem priznivec zombie filmu. Nebudu te presvedcovat, ze to ne…
RedMaX 21.02.2022 19:06
RedMaX
Ja som to videl dávno pred tým než to "existovalo"... [spoiler]mal som možnosť nahliadnuť do tvorby…
Ale 22.02.2022 17:39
Ale
Je to lepsi nebo jeste horsi jak "To the Lake" ? NETFLIX jsem opustil pred nekolika mesici, protoze…
HPET 22.02.2022 18:09
HPET
Tak tohle absolutne nechapu. Kazdy ma proste jiny vkus. Ja uz jedu Netflix snad rok a pul a furt js…
RedMaX 22.02.2022 20:52
RedMaX
Tak tohle absolutne nechapu. Kazdy ma proste jiny vkus. Tak co na tom tak 'absolutne' nechapes ?…
HPET 22.02.2022 22:02
HPET
Rozumim vkusu kazdeho cloveka, ze muze byt jiny, ale ani tak nechapu, jak muze nekdo odmitnout Netfl…
RedMaX 22.02.2022 23:02
RedMaX
ale ani tak nechapu, jak muze nekdo odmitnout Netflix a zaroven zustavat u Amazon Prime Video. Di…
HPET 22.02.2022 23:24
HPET
Ok, jelikoz jsem to neznal, tak jsem to z predesleho nepochopil, takze diky za osvetleni. Pokud mas… poslední
RedMaX 23.02.2022 21:12
RedMaX
Nebol to zly serial, len som mal pocit, ze sa dost vezie na momentalnej vlne popularity cohokolvek f…
Michal2 22.02.2022 21:52
Michal2

Je to lepsi nebo jeste horsi jak "To the Lake" ?
NETFLIX jsem opustil pred nekolika mesici, protoze ten obsah stal opravdu za nic a navic to navyseni cen uz mi nestalo zato .
Vse takove spis pro pubertaky nebo komercni seriale (made in Netflix) natocene za 3 mesice na zelenem platne.
Momentalne spis sleduji PRIME VIDEO.

Tak tohle absolutne nechapu.

Kazdy ma proste jiny vkus. Ja uz jedu Netflix snad rok a pul a furt jsem spokojeny divak. Amazon Prime Video jsem zrusil po 6 tydnech s tim, ze tam nebylo na co se divat!

---

Nebudu na to zakladat dalsi vlakno, ale docela slusny dokument na Netflixu takovej pokec o skejtacich, ktery zacinali jezdit v 80. letech u nas - King Skate. Nerikam, ze by to bylo neco svetobornyho, ale na ceskej dokument to slo.

Tak tohle absolutne nechapu.

Kazdy ma proste jiny vkus.

Tak co na tom tak 'absolutne' nechapes ? :-)

Momentálně na Prime sleduji : "The Expanse", "Reacher", a "The man in the high castle", pak me chytl a překvapil i Badlands. Jinak klasiky jako Jack Ryan, Bosh, Vikingové etc.
Rozdívaný mám co se týče zombie : Fear of Walking Dead. Walking dead world beyond na Prime mi případne také spíš pro puberťáky.
Ale bydlim v jiné zemi, mozna ze ta nabídka a ten obsah je jiny. Někde jsem četl že ten obsah v Prime není moc v dabován česky což může byt pro některé uživatele odrazující .

Jinak "Amazon Prime" si platím hlavně kvůli poštovnému zdarma, Prime Video, půjčování knih pro čtečku knih Kindle je už spíš jen takový bonus k tomu :)

Z netflix serialu co sem sledoval naposled byl : The Last Kingdom, a Punisher od marvela taky ušel a ve finale i bavil. Libil se mi i Altered Carbon.
Jinak u Netflixu byl pro me plus obsah v Dolby Vision. Prime ma spise obsah v HDR 10+.

Rozumim vkusu kazdeho cloveka, ze muze byt jiny, ale ani tak nechapu, jak muze nekdo odmitnout Netflix a zaroven zustavat u Amazon Prime Video. To uz snad dokazu vic pochopit fanousky Ceske televize, kterou ja bych proste nezapnul, ale uznavam, ze muzou byt lide s jinym pohledem na svet a mohou z me nepochopitelnych duvodu milovat CT.

ale ani tak nechapu, jak muze nekdo odmitnout Netflix a zaroven zustavat u Amazon Prime Video.

Dit ti to pisu, PRIME VIDEO mam zdarma k AMAZON PRIME, neplatim si vylozene PRIME VIDEO.
Casto pres Amazon beru zasilky, s "AMAZON PRIME" mam postovne zdarma. PRIME VIDEO, nektere elektronicke knihy KINDLE, AMAZON MUSIC etc je k tomu zdarma, tak by bylo hloupé naopak toho nevyuzit nemyslis ?
(kdyz si platis AMAZON PRIME -- ktery si v mem pripade platim kvuli postovnemu zdrama, tak mas k tomu vyse jmenovane sluzby zkratka automaticky zdarma at je pouzivas nebo ne)
Netflix jsem mel nekolik let, co jsem chtel zhlednout jsem videl a novinky me moc nechytli, navic navyseni ceny a podobne nemam momentalne duvod si Netflix platit, nic vic nic min.
Ted mi bohate staci si Netflix zaplatit tak jednou co 3-4 mesice.

Ok, jelikoz jsem to neznal, tak jsem to z predesleho nepochopil, takze diky za osvetleni. Pokud mas to Prime Video jako soucast jine sluzby, kterou vyuzivas, tedy dalo by se rict "zdarma", pak to je samozrejme neco jineho, ikdyby ses podival na neco jednou mesicne, tak ti to v tu chvili nevadi, rozumim.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru