Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Audioknihy na YT

Ja uz zopar rokov celkom slusne ujizdim na audio knihach.
Najprv to boli rozne rozhlasove hry z CRO a SRO, ktore mi kedysi kamos dodal na cd, neskor som presiel na YT, kde sa vyskytovali dalsie.
Ked som uz vacsinu pocul presiel som na audio knihy citane profi hercami (hlavne cz) a momentalne pocuvam amaterske pokusy ludi (opat YT), kde je vsak problem, ze casto sa ich hlasy, ci prednes nehodia na pocuvanie, ale ich snaha spravit nieco zdarma a nacitat knihu na YT musim ocenit.
No a to je ten problem na YT a mozno by som potreboval rozsirit obzory.
Pocuva niekto audio knihy z YT? Ak ano akych autorov? Rozumej rozpravacov, nie autorov tych knih;o).
Mne osobne sa paci tento chalan, pretoze vie slusne citat na jeden zatah bez strihu, hlas je ok a ako u jedneho z mala mi nevadia zmeny hlasu, ak cita inu postavu.
Jeho knihy o Artemis Fowlovi mam velmi rad, pri ostatnych mi az tak nesadol ich vyber.
Par mesiacov som luskal aj PzJD, cize Povidky z jine dimenze, co je subor poviedok jedneho auora, citanych roznymi ludmi. Niektore su lepsie, niektore slabsie, ale zabavili ma celkovo. Chlapik ma slusnu fantaziu.
Kto ma rad horory moze skusit ich zbierku na kanale Ticha hruza, castokrat nahovorene profikmi.
Dava niekto este audioknihy takto ako ja na YT? Potrebujem nove zdroje, som uz na tom celkom zavisly, v podstate kazdu noc pri tom zaspavam, takze mam pomerne velku spotrebu;o).

Uprednostnujem scifi, fantasy a detektivky, ale nepohrdnem ani klasikou, ci neznamymi autormi.

Příspěvek do debaty

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat