Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Byl to lucidní sen?

Věděl sem že jde o sen, počítal sem si na prstech, dotýkal sem se zdi a někam sem šel, kouknul sem se na oblohu, ale nevěděl sem celou dobu nic o svém reálném já jen to ze jde o sen a dokázal sem ho na povel ukončit.

Předmět Autor Datum
Mozek je sviňa. Já jsem se kdysi dokázal uvést do stavu, jakobych byl po epidurální anestézii. Probr… nový
IQ37 30.12.2021 14:09
IQ37
Pche. Pětadvacítka elesdé dokáže mnohem lepší věci. :!: Je ale dobré mít někoho po ruce s plegomazi… nový
L-Core 30.12.2021 18:40
L-Core
ale nevěděl sem celou dobu nic o svém reálném já Nebyl. Halucinace. Lucidní sny? To ti někdo tak oz… poslední
mif 31.12.2021 15:37
mif

Mozek je sviňa. Já jsem se kdysi dokázal uvést do stavu, jakobych byl po epidurální anestézii. Probral jsem se ze snu, vnímal jsem realitu, kde jsem, viděl jsem okolí, ale nemohl jsem pohnout ničím na těle (kromě očí). Po několika minutách jsem se probral úplně.

Protože jsem zhruba tušil, jak jsem se do toho stavu dostal, o několik dní později jsem to zkusil znovu - a stejně "úspěšně". Zkusil jsem to i později, taky to fungovalo, ale to bylo naposledy, co jsem se do takového stavu dostal. Nebudu psát, jak jsem se do toho stavu dostal, ale drogy to nebyly.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru