Předmět Autor Datum
Nepotrebujeme, ale lidi je chtej. S tim nic nenadelas. Jsou to takova dve temata: 1. Napisu nekam,… nový
RedMaX 26.12.2021 11:54
RedMaX
Když jsem ten rozhovor četl, vzpomněl jsem si na tvrzení, možná odtud: https://www.knihydobrovsky.cz… nový
Yarda 26.12.2021 12:38
Yarda
Stát sport podporuje. Protože sportovně založený stát má lepší základnu pro budoucí vojáky. :-) nový
IQ37 27.12.2021 17:20
IQ37
Ale howno. Kdyby stát chtěl základnu pro budoucí vojáky, tak by nechal existovat Svazarm. Nebo něco… nový
Yarda 27.12.2021 18:27
Yarda
Nevim. Jmenuj jednoho uspesneho sportovce, ktery sel po skonceni sportovni kariery valcit proti tero… nový
RedMaX 29.12.2021 09:06
RedMaX
Budoucí vojáci - to jsou například branci při válce s Ruskem. nový
IQ37 29.12.2021 14:28
IQ37
Rád bych viděl budoucího brance pařana z pc tankové hry po pár kilometrech v uzavřeném tanku na Doup… nový
čumil old 29.12.2021 16:53
čumil old
Když byl řidič prase, tak s rojem pěkně zamával. Ono je něco jinýho přesun po cestě a jízda po tanko… nový
Prasak 29.12.2021 17:43
Prasak
přesun po cestě Jel jsem v bvp s řidičem mazákem po asfaltce do Podbořan jako poslední v koloně. N… nový
čumil old 29.12.2021 18:07
čumil old
Na začátku 80 let jsem byl jako záložák na cvičení a "podařilo" se mi zastavit na půl hodiny tankový… nový
nerady 29.12.2021 19:17
nerady
Já s tím jel plných 60 km/h jen jednou na rovné planině, na obrněnou plechovku to vůbec není málo. P… poslední
Prasak 29.12.2021 19:57
Prasak

Nepotrebujeme, ale lidi je chtej. S tim nic nenadelas. Jsou to takova dve temata:

1. Napisu nekam, ze bych zrusil CT, protoze v dnesnim premedializovanem svete mame tolik informaci, ze zadne dalsi placene ze statniho rozpoctu nepotrebujeme. Hned se na me slitne spousta lidi, jak kobylky, nikdy nevysvetli, proc tu CT chteji, ale evidentne ji chteji.

2. Napisu nekam, ze bych sportovce odstrihnul od statniho rozpoctu, olympiadu, pokud ji chteji, at si konaji za sve a ne za statni penize. Jestli muze neco stat dotovat, tak je to sport mladych jeste neplnoletych lidi, deti, kteri si sami jeste nevydelavaji a kazdy nema tak osvicene rodice, aby jim sport umoznili. Ale vic nic, pokud olympiada, takza svy! A co myslis, zase se na me slitnou, ze lidi olympiadu chteji. Predpokladam, ze nekteri z toho gauce citi, ze taky pro to svy telo neco delaji, kdyz se na ten sport koukaji v bedne.

Bohuzel, tak to je a my to nezmenime. Ty pijavice budou sat ze spolecneho dal.

Když jsem ten rozhovor četl, vzpomněl jsem si na tvrzení, možná odtud:
https://www.knihydobrovsky.cz/kniha/zakony-profesora-parkinsona-55179
že pokud počet úředníků v úřadu překročí kritickou mez (už nevím kolik to je), úřad si vystačí sám se sebou, styk s veřejností už nepotřebuje.
Vybavilo se mi, jak jakási tisková slepice na ministerstvu školství odpověděla na dotaz, jak její ministerstvo hodlá prošustrovat miliony co dostalo na vzdělávání romské mládeže, diskutoval jsem tady:
http://www.ebastlirna.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=45219
:-(:beer:

Ale howno.
Kdyby stát chtěl základnu pro budoucí vojáky, tak by nechal existovat Svazarm. Nebo něco podobného s jiným, "demogratyčtějšým" názvem. Furt se tvrdí, že už není moc potřeba Kanonenfutter, ale odborníci co jsou schopni ovládat složitou techniku.
Já jsem pár let plachtil, jiní se dostali na motorová éra, další tam skákali padákem, jezdili soutěže na autech, motorkách, vysílali vysílačkami....
Teď je to o penězích a na to mnozí nemají.
https://www.aeroweb.cz/pilotni-prukazy/kluzaky/pilot-kluzaku-spl
https://www.aeroweb.cz/pilotni-prukazy/letouny/soukromy-pilot-letounu-ppl-a

Nevim.
Jmenuj jednoho uspesneho sportovce, ktery sel po skonceni sportovni kariery valcit proti teroristum do Afganistanu.

V dnesni multi-kulty spolecnosti je treba byt pratelsky nakloneny i k teroristum, takze by stat preci dle tveho nazoru nemel sport podporovat vubec!

Rád bych viděl budoucího brance pařana z pc tankové hry po pár kilometrech v uzavřeném tanku na Doupově nebo jinde a několika výstřelech plnou ráží.
Docela si pamatuju, jak jsem blil do masky v BVP na Dobré vodě.

Když byl řidič prase, tak s rojem pěkně zamával. Ono je něco jinýho přesun po cestě a jízda po tankodromu, kde neustále zatáčíš a jezdíš po muldách. To je pak v roji za trest a ti co zlobili, nebo to neznali, tak seděli u dveří. Ti znalí si sedli co nejblíž k věži.

K té tankové hře - kdy vidím, co ty tanky ve hře předvádí za manévry, tak to musí být posádka vyřízená už samotnou jízdou, netřeba zásah.

přesun po cestě

Jel jsem v bvp s řidičem mazákem po asfaltce do Podbořan jako poslední v koloně. Nechal si jí odjet a pak to ohulil. V životě jsem se asi víc nebál. Pásy na asfaltu to je jako na ledě.
A v roji se sedělo v přesně určeném pořadí dle zařazení. Jo, kde ty Janovice jsou.

Já s tím jel plných 60 km/h jen jednou na rovné planině, na obrněnou plechovku to vůbec není málo. Po asfaltu a dlažebních kostkách jsem jel asi 50 km/h a to mi taky klepaly půlky, fakt jak na ledu, ten tvůj tehdejší řidič byl namachrovanej debil.
Smyk na odbočce před autoparkem jsem si však neodpustil, pokud to bylo možný :-) Místa tam bylo dost.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru