Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Od kud to je?

Obcas se podívam na nějaké téma a za rok dostane třeba 1000 zoobrazení od kuď ty návštevníci přijdou?když zadám výraz do google nic to nenajde.

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Tak gilhad to vysvětlil naprosto dokonale. Například já jsem z toho pochopil to nejdůležitější. Kdyb… nový
Zerozero 29.11.2021 00:22
Zerozero
Je tu i lokální vyhledávání, čekám, že bude častější, dá se v něm i lépe filtrovat. A 1000 návštěv r… poslední
ml1 06.12.2021 15:43
ml1

Tak gilhad to vysvětlil naprosto dokonale. Například já jsem z toho pochopil to nejdůležitější.
Kdybych to potřeboval, nechal bych to udělat od toho, kdo to umí.
V mým gerontním věku jsem pochopil počítače na úrovni cvičená opice.
Ale zato bych asi dokázal tazateli říct, kde se berou ty kupy shlédnutí.
Z milionů uživatelů internetu se nějaké množství lidí strefí na stránky náhodou při surfování. Vyhledávač to nabídne třeba podle nějakého klíčového slova.
Navíc i cvičená opice dokáže použít klávesy ctrl - c a ctrl v. na adresním řádku.
Tak nějaká stránka může někoho zaujmout a přepošle známému. Známý známému a známý známému.
Někdo má třeba v mailu sto kontaktů a použije "přeposlat všem" A už to letí jak letadlo.
No a když to nezabere, ještě zbývá ten pán na náměstí s kartičkami s adresou. :-D:beer:

Je tu i lokální vyhledávání, čekám, že bude častější, dá se v něm i lépe filtrovat. A 1000 návštěv ročně jsou tak 3 denně, to zase neni tolik. Naopak mě překvapuje, jak často mě sem vyhledávač pošle (používám duck a ne google, ale to by se nemělo až tolik lišit).

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru