Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Je to ještě možné?

Je.možné ve 22 letech ještě vyrůst?
Správnými potravinami apod., údajně většina lidi přestava růst krátce po 20 roku, může někdo vyrůst ve 22 letech?

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Po 22 mi rástli dioptrie, telesná výška sa mi už nemenila. Ak sa ti nepáči tvoja výška, nezostáva ti…
haseimpfeffer 09.11.2021 21:36
haseimpfeffer
Mam 181.5 cm takže malá není. poslední
Nesjd 20.11.2021 07:01
Nesjd

Po 22 mi rástli dioptrie, telesná výška sa mi už nemenila. Ak sa ti nepáči tvoja výška, nezostáva ti nič iné, než sa s tým zmieriť. Snaž sa v tom nájsť niečo pozitívne. Malá výška môže byť napríklad dedičná, ak ju máš po rodičoch, ber to ako dôkaz, že sú to naozaj tvoji rodičia.

Ak si myslíš, že kvôli tomu budeš mať problém si niekoho nájsť, tak by som vychádzal z toho, že ľudí v tomto ohľade možno rozdeliť na dve skupiny:

1) Vadí im, ak výška páru pôsobí nejakým spôsobom divne. Je zase vec tvojho pohľadu, ako sa s touto skupinou vysporiadaš. Kľudne to skús brať tak, že sú natoľko malicherní, že ti nestoja za to, aby si mal kvôli nim zlú náladu. Ak budeš mať zlú, neuspeješ u nich, tak si kvôli nim aspoň nekaz deň.

2) Nevadí im to.

PS: Poznal som jednu babu, ktorá mala ozajstný problém s výškou, merala azda ani nie meter tridsať, ale všade, kam prišla, jej bolo plno kvôli dobrej nálade, charizme a podobne... a nemala ani problém s nadväzovaním vzťahov.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru