Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Jsem u CEZu, ale teda hrozny. Poslali mi rozpis zaloh a ted mi napsali, ze jsem neuhradil celou zal…
RedMaX 10.12.2021 21:36
RedMaX
Od Bohemia Energy mi přišlo konečné vyúčtování minulou neděli (5. 12.). Měl jsem u nich přeplatek, t…
host 10.12.2021 21:46
host
Takže i přeplatek za plyn už je na účtě. Přišel včera, i když měli nastavenu splatnost na 31.1.2022
Jan Fiala 17.12.2021 07:31
Jan Fiala
Co se tyka BE respektive jejich dcerinky 3-E, tak mi volali, ze do konce roku mi faktura prijde a to…
RedMaX 17.12.2021 18:17
RedMaX
Jakou ti dali cenu? A na jakou dobu fixaci? nový
L-Core 17.12.2021 18:33
L-Core
U CEZu mam fix na 3 roky, cenikove ceny z ceniku "Elektrina na 3 roky" (oblast PRE) před 8.10.2021,… nový
RedMaX 17.12.2021 20:25
RedMaX
https://www.novinky.cz/domaci/clanek/mil-babisova-vlada-mohla-rust-cen-energii-zastavit-40383037 Vy… poslední
RedMaX 09.01.2022 09:02
RedMaX

Jsem u CEZu, ale teda hrozny.

Poslali mi rozpis zaloh a ted mi napsali, ze jsem neuhradil celou zalohu a jeste se spatnym variabilnim cislem, pritom jsem to mel vsechno spravne. Tak ted nevim, jestli mi poslali spatne rozpis zaloh nebo je spatne ta jejich vyzva, ze nemam uhrazeno. Takove amaterske jednani jsem u "bohemky" nezazil.

Jinak ale s predchozim dodavatelem Europe Easy Energy (dcerinka bohemky) jsem taky stale nevyrovnan, dodnes neposlali konecnou fakturu. Posledni 3 roky jsem mel preplatky, tak asi proto. :-/
K tomu dotaz, je tu nekdo, kdo byl u Bohemia Energy nebo dcerinek a uz konecnou fakturu dostal?

Co se tyka BE respektive jejich dcerinky 3-E, tak mi volali, ze do konce roku mi faktura prijde a to vcetne vraceni pripadneho preplatku.

Co se tyka CEZu, tak jsem musel na pobocku. Byla tam zase hromada lidi, tak se to tam jal securitak organizovat a malem z toho tam byla mela. Nejhorsi je, kdyz clovek narazi na snaziveho blbce. Nicmene spatny rozpis zaloh jsme poresili. Urednik byl navic docela vtipnej, kdyz konstatoval, ze neco takoveho se mi jiste u Bohemia Energy nestalo. :-) Jinak se za chybu CEZu omluvil, takze v pohode, snad uz to bude u nich ted vse ok.

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/mil-babisova-vlada-mohla-rust-cen-energii-zastavit-40383037

Vypada to, ze volby byly v tomto smeru neuspesne. Soucasna vlada dela stejne hovno jako ta Babisova, aspon podle cloveka jehoz odbornost v energetice jde tezko zpochybnit.

---

Jinak furt mi 3E alias BE neposlali tu konecnou fakturu. Dal jsem jim tyden nad to co slibili, tak tam zase napisu. Ma cenu si jit nekde (ERU) stezovat?

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru