Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Youtube: Expedice Slavičín

Na youtube jsem se koukal na doporučení na výborný dokument s podtitulem elektromobilem z Prahy až do Slavičína na jedno nabití a můžu to také doporučit, výborná expedice až na kraj Čech do rodiště velkého pražského politika Zdeňka:

https://www.youtube.com/watch?v=M7cqdE13AVA&t=1755s

Dokumentem provází Lukáš Codr alias Čočík a hned na začátku má pro diváky skvělého spolukomentátora jako překvapení, nebudu zájemcům prozrazovat. :-)

Předmět Autor Datum
Hned na zaciatku si treba vsimnut, ze tento elektromobil ma otackomer a je to jediny na svete, ktory…
fleg 01.10.2021 20:41
fleg
Mel jsem dovcu, tudiz jsem byl jen na mobilnim netu a tudiz videa v te dobe nesleduju, moc velky zro… nový
RedMaX 01.10.2021 21:28
RedMaX
Dal jsem tomu deset minut, borec se vyjadřuje jak údržbář na záchytce, nedalo se to vydržet. nový
Moas 03.10.2021 19:17
Moas
Cocik nie je pra kazdeho...mna k nemu poji to, ze je to podobny rocnik ako ja s podobnym zmyslom pre… nový
fleg 03.10.2021 19:43
fleg
Jeste ze jsi nenapsal: ...jak číňan na záchytce. Tomu by se dalo uvěřit. :-D Jak pise fleg, asi to… poslední
RedMaX 03.10.2021 23:11
RedMaX

Hned na zaciatku si treba vsimnut, ze tento elektromobil ma otackomer a je to jediny na svete, ktory ho ma asi.
Brzdic, kde si bol cely tyzden, ked vyslo video?
Inak obaja pani v nom vyrazne perlia (ale u Cocika som an to vyknut a Vavra mu vyrazne sekundoval).

Mel jsem dovcu, tudiz jsem byl jen na mobilnim netu a tudiz videa v te dobe nesleduju, moc velky zrout dat. Jinak ale Cocika sleduju nepravidelne, tata na to koukal hned, tak mi rikal, ze az se vratim, at to urcite hned zkouknu, opravdu se jim to povedlo. Zvlast kazdy, kdo zije v rozkopane Praze, Zdenek zde radi, takze je to tu, jak ve valecne zone, si tohle musel hodne uzit. :-D

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru