Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Netflix Squid Game

Tomuto serialu by som sa vyhol, Netlfix mi ho sice ponukal, zjavil sa aj v trendoch, ale ja nemam vkus ako vacsina...ale raz rano som cital pri ranjkach nejake tipy a niekto tam tento serial ospevoval...vraj serial roku.
No to urcite.
Navyse je to korejsky serial.
[93651-squid-game-jpg]
Serial som skusol za 2 dni...pretoze je naozaj dobry. Niezeby u mna kandidodval na serial roku ako spominal ten typek na nete, ale je naozaj dobry.
Pribeh je zo zaciatku vsedny....luzer zijuci s matkou, ktory slubuje svojej dcere, ze jej kupi nieco poriadne na narodeniny a nikdy to nedodrzi...za prve preto, ze dcera zije s matkou a jej novym partnerom, za druhe nas luzer je patologicky hrac s dlhmi, kde sa len pozrie.
Zrazu ho oslovi v metre tajomny pan, ze si s nim zhra jednoduchu hru...o prachy. Luzer samozrejme prehra a kedze nema prachy pan si necha zaplatit tym, ze mu da facku. Hraju dalej a ked je nas podivin uz dobity nakoniec konecne vyhra a uteka so svojimi peniazmi domov.
Ako bonus dostane vizitku s cislom, kde moze zavolat a zarobit si este viacej penazi.
Neodola a zavola a co nevidiet sa stane svedkom neuveritelnych udalosti.
Ide o survival serial so zaujimavymi pointami a socialnymi sondami do duse jednotlivych ludi, kde si velmi nezvykajte na hlavnych hrdinov...pretoze umieraju.
Pacili sa mi jednotlive zvraty v deji, ci v charakteroch ludi, aj ked niektore veci sa dali vytusit uz dopredu.
Koniec ma trosku sklamal (tusil som ho), ale tvorcovia si nechali miesto na 2.seriu, ktora bude isto coskoro nasledovat.
Na CSFD neuveritelnych 88%, u mna 85%...vlastne asi len 80%, pretoze 5% strhavam za skarede korejcanky...ja som na sikmoocky zatazeny, ale tu sa tvorcom podarilo vybrat vsetky herecky tak, ze mi nesadla ani jedna. Vlastne krasne tam nejake boli, ale vsetky hrali starsie zeny, ci babicky.

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Dokoukano, 90% az na zaver. Cisela z nej priprava na druhou serii, zatimco ty nejlepsi serialy dokaz…
RedMaX 09.10.2021 23:26
RedMaX
Co som cital tak 2. seria tak skoro nebude, pretoze scenarista a reziser v jednej osobe nema nic nap… nový
fleg 10.10.2021 09:04
fleg
On to mel napsane uz snad pred deseti lety a vsude ho s tim posilali do prdele, takze asi moc neceka… nový
Dwane Dibbley 10.10.2021 09:15
Dwane Dibbley
Proste skoda, ze nenastoupil do toho letadla, pokracovat by mohli preci i tak. A bylo by to takovy v… nový
RedMaX 10.10.2021 09:42
RedMaX
On bol gambler, mozno si nakoniec uvedomil, ze mal radsej hranie, ako vyhru :) poslední
Michal2 10.10.2021 10:59
Michal2

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru