Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem State of grace - hľadám podobnú pesničku

Príjemný sobotný večer,

na naštartovanie do pracovného týždňa hľadám nejakú pesničku podobnú State of grace od Taylor Swift:

Kompletnú diskografiu Taylor, samozrejme, poznám (časť aj pravidelne počúvam). Hľadať som skúšal (aj anglicky), väčšina tých pesničiek, čo vyhodili odkazy, ma jednak príliš neoslovila a jednak sa mojim ušiam na State of grace príliš nepodobajú. Vopred ďakujem.

Předmět Autor Datum
Prijde mi to jak obslehnuty With or without you od U2, ale muze to byt i tim, ze tyhle popovky jedou… nový
Dwane Dibbley 26.09.2021 09:53
Dwane Dibbley
With or without you od U2 Určite si oveľa, oveľa bližšie než všetky tipy, ktoré mi vyhodil Google.… poslední
haseimpfeffer 26.09.2021 14:19
haseimpfeffer

With or without you od U2

Určite si oveľa, oveľa bližšie než všetky tipy, ktoré mi vyhodil Google. Hanbím sa, že som na to neprišiel sám, veď je to všeobecne známy hit.

obslehnuty

Je to kľudne možné. Len ti dám jednu dobre mienenú radu. Ak by sa náhodou Taylor vyskytla v priestore bývalej ČS(S/F)R a náhodou by si ju stretol, nehovor jej to. Rada sa obracia na súdy. Taká americká obdoba Štefana H.. Len je o vyššia a o niečo krajšia (nie oveľa, teda mne sa ako žena príliš nepáči).

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru