Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Mne sa pacili zabery z obchodov...hlavne potravin, kde mali prazdne regale a miestny predajcovia hov…
fleg 18.09.2021 20:14
fleg
Nevim jak v SVK, ale v CZE mimo potravin zeji regaly take prazdnotou, a to jsme Czexit nemeli. :-/
RedMaX 18.09.2021 20:55
RedMaX
Neviem do akych obchodov chodis ty, ale ja som v poravinach ziadne prazdne regale nevidel. A inde ti…
fleg 18.09.2021 21:07
fleg
Možná to bude tím, že EU je v potravinách soběstačnější. Z dovozu potřebujeme méně potravin, ale to…
Prasak 18.09.2021 21:18
Prasak
Nie mozna, ale urcite. nový
fleg 18.09.2021 22:15
fleg
Co taky chceš na ostrovech pěstovat - obilí, brambory a tuřín. Taky podle toho vypadá "tradiční" bri… poslední
Prasak 18.09.2021 22:57
Prasak

Mne sa pacili zabery z obchodov...hlavne potravin, kde mali prazdne regale a miestny predajcovia hovorili, ze na banany cakaju uz 3 tyzden a pod.
To sa k nam nastastie este nedostalo.
Dalsia zaujimava info je, ze nema kto rozvaza tovar lebo zrazu im chyba niekolkotisic vodicov a kedze uz nie su v EU nema sa tam kto zamestnat.
A tak pod.
Ale nech si jazdia dalej vlavo, pouzivaju libry na platenie a vazenie.

Neviem do akych obchodov chodis ty, ale ja som v poravinach ziadne prazdne regale nevidel.
A inde tiez nie.
Ze cakam na naplne do tlaciarni uz 4 mesiac, ze uz rok aj nieco je silne obmedzena ponuka nb a ze ked si chcem objednat bicykel dostanem ho (mozno) o rok to viem.
Ale GB je podla zaberov na tom vyrazne horsie a bude....este horsie;o).

Možná to bude tím, že EU je v potravinách soběstačnější. Z dovozu potřebujeme méně potravin, ale to především v zimě (zelenina z Egypta, Turecka), nebo něco exotickýho, jako je káva, čaj.
Stejně tak má EU silnější vyjednávací pozici, z pohledu jednotného EU vs UK trhu.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru