Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Cestování

Ty nejlepsi cestovatelsky zazitky mam z mist, kde jsem se proste vyskyt. Nic jsem neplanoval na vic nez par hodin dopredu. Treba nekdo, kdo me vezl stopem mi rekl nejakou zajimavost, anebo v hospode, kde jsem byl nejspis prvni turista v petiletce, ze stamgastu neco vypadlo... Chce to mit malo penez(a hlavne tak vypadat), hodne casu a verit, ze zazitky nemusi byt jen dobry, hlavne kdyz jsou silny. Kdyz clovek nedela uplny kraviny, tak to vetsinou dopadne vcelku dobre.
Cestovka ti misto na spani v pangejtu vedle cikansky osady nezajisti. A svezeni ve ferrari z Kosic az na Vaclavak taky ne, nebo alespon ne zadarmo. Pivo s reditelem krusovickyho pivovaru na palube jachty, kterou jsem tak trochu stopnul. Dlouhej a zajimavej sex ve krovi na hodne cistym kokainu, cerstvy dovoz z jizni ameriky. Raketovy silo i uplne kristalove cisty jezero, co se jen tak nahodou vylouplo z lesa, kterym jsme prochazeli. Parta chlapu v krojich kosicich louku v rumunskych horach, prvni lidi co jsme videli po cca 60h pochodu lesem. Ohnostroj nad morem komponovanej na hudbu - uplne jina liga nez co jsem kdy videl u nas. Zadrzen policii s plnou paradou, pote co na nas(zaplatpanbuch nad nas) strilel nejakej vesnican - kdyz se podarilo vysvetlit, ze nejsme zlodeji ale turisti, jeste nam pomohli roztlacit auto :-D.
Tohle se proste neda naplanovat a ani v klidu se na to divat, to clovek proste musi vyrazit a nechat veci plynout.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat

loading...