Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Politika vs socialne media

V poslednej dobe premyslam, preco sa politici tak strasne riadia naladami na socialnych sietach, ktore evidentne zavadzaju a su castokra odtrhnute od reality.
Typickym prikladom je nas byvaly superpremier Igor M., ktory este doteraz nepochopil, ze dopyt po Sputniku na Slovensku nikdy nebol a jeho sen o pol milione zaockovanych ludi Sputnikom vychadzal z mylnych predpokladov a zisteni nalad ludi z netu. Takze tento pan zijuci vo svojom svete doteraz obvinuje kadekoho z toho jeho kolosalneho neuspechu s touto vakcinou.
Mame tu dalsieho ekvilibristu, tiez byvaleho premiera Petra M., ktory momentlane citi zhorsujucu sa pandemicku situaciau a zacina ton svoja mackopsovy postoj otacat v prospech ockovania, ked kritizuje vladu za nizku zaockovanost, pricom sam zaockovany nie je. Pretoze ma protilatky;o). Svojich prizanivcov takisto jednoznacne na ockovanie nevyzval doteraz, vraj je to dobrovolne a kazdy nech si spravi ako chce. Tato jeho hra mi pride strasne trapna az smiesna.
Tretim panom do partie je nas sucasny preceda parlamentu Boris K., ktory chape 500 dezolatov, ktory sa dobyjaju do parlamentua rozumie ich potrebam speivat pred nasom parlamentom cesku hymnu (sak je celkom pekna), ci siir pravdu o chipoch vo vakcinach. Vydavat dav o pocte 500ks za volu ludu moze len clovek s nizkou rozlisovacou schopnostoum alebo populista, co to hra na vsetky svete aj vesmirne strany.
Mohol by som pokracovat idiotskymi skutkami typu, som hlavny hygienik, odporucam ludom nikam necestovat nech sa nesiri nakaza a hned na druhy den odidem na dovolenku do Chorvatska....to je typicky debilizmus, kotry predviedlo par ludi aj v CR (vid Prymula niekolkokrat).
Nechapem to...na jednej strane strasne precenovanie nalad na diskusnych forach, socialnych sietach, kde sa ozyvaju najhlasnejsie spolocenske minority, na druhej strane totalne podcenenie faktu, ze ked odporucim ako verejna autoriata napriklad, aby ludia nikam necestovali tak sa nemozem oddrbat hned na druhy den do zahranicia, ci ked som za ockovanie musim ludom to ockovanie jednoznacne odporucit a sam sa dat zaockovat (aj ked mam protilatky) a nelavirovat ako slizky had nazorov medzi totalne protipolnymi tabormi.

Zlaty Zeman, ktory povedal, ze kazdy 7 Cech je debil podla statistiky psychiatrov a preslo mu to u ludi.
Keby som v politike ja poviem ako prve...ste debily a ked ste v stade ste dokonca idioti, akze preto to tu tak vypada ako vypada....a na druhy den by ma odvolali, ci vyhodili z okna budovy;o).

Inak krasnym prikladom ako sa neriadit hlasovaniami na nete je aj poradna...mali sme tu niekolko ankient ohladom volieb a doteraz sa ani jedna jedina neblizila skutocnosti, takze je asi naozaj chyba riesit politiku cez netove media a nechat sa nimi ovplyvnovat.

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Ja si myslim, ze je velky omyl si myslet, ze politici neco rozhoduji podle nalad na socialnich sitic… poslední
RedMaX 29.07.2021 22:44
RedMaX

Ja si myslim, ze je velky omyl si myslet, ze politici neco rozhoduji podle nalad na socialnich sitich.

Politici aspon v CR rozhoduji na zaklade toho, z ceho jim kape k nim domu, proste prachy, prachy, prachy. A obcas se jim to povede obhajit pomoci socialnich medii. Nebo a to je taky dost caste si jakakoli media za ty nakradene prachy koupi a pak pomoci nich ovlivnuji nazory lidi, aby mohli nakrast jeste vic.

Proste si myslim, ze ty tanecky, ze to delali proto, ze to na socialnich sitich lidi chteli, jsou jen vyhovorka, protoze se to hodilo jejich ekonomickym zajmum. Ale samozrejme asi se i v politice muze najit uplnej blbec, kterej to nepochopil a fakt si mysli, ze ma delat to, co mu lidi pisou na facebooku, ale to bude spis vyjimka, ne?

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru