Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Politika vs socialne media

Dnes mi volala kamoska, zijucu v Rumunsku.
Je doma na SK uz par tyzdnov po velmi dlhej dobe a pytala sa ma, co sa tu deje s ludmi, ze to co sa deje u nas nezazila v zahranici a tolko antivaxerov s roznymi teoriami a samostudovanych odbornikov na medcinu este v zivote nevidela.
Vysvetlit som jej to presne nevedel, zhodli sme sa iba na tom, ze je tam ista analogia so vzdelanim...cim nizsie, tym vacsi antivaxer a doktor teoretik je dany jedinec.
A este funky prihoda, ktora tento komicky obraz dokresluje.
Sedim s kamoskou na party, fajcime a zrazu huci na svoju 18 rocnu dceru.
Neopovaz sa, pokial zijes pod mojou strechou tak neexistuje, ze to spravis.
Zistil som, ze dcera sa chce dat zaockovat, z praktickych dovodov, aby nemusela chodit tolko na testy a mala lahsi zivot.
Jej matka je proti evidentne.
Potialto je to celkom nezazivne.
Ale co ma zaujalo bol fakt, ako mi ona zdovodnovala, ze vakcine neveri, ze ale neodsudzuje nikoho kto sa chce dat zaockovat, je to jeho vec a jeho sukromne rozhodnutie, aby vzapati na to chcela vyhadzovat vlastne dieta z domu len preto, ze sa slobodne ako zakonne dospely clovek rozhodlo, ze tu vakcinu chce. Troshu schizo nie?
Straste mi to pripomina tu Pelegriniho rozpoltenost, kde sa v jednej vete tvrdi A a v druhej poprie vyznam toho tvrdenia z predchadzajucej vety.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat