Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Tour de France 2021

Letos neskutečné.

Mušketýr vyhraje v duhovém dresu první etapu a jde do žlutého.
MvdP po dvou mimozemských zrychleních na bretaňské zdi vyhraje další etapu pro svého dědečka a jde do žlutého.
Muž ve žlutém tahá poslední stovky metrů, aby jeho kolega/spurtér vyhrál další etapu. Mezitím v etapě 2 hromadné (opravdu hromadné!) pády a v cílové rovince třetí (Sagana a dolámaného Caleba Ewana).
A nakonec, už všemi odepsaný, údajně za minimální mzdu(?) jezdící CAV vyhraje další (31.) etapu TdF. Sakryš, Bakalo, za tohle bys mohl pustit chlup!

Rozsekaný "G", rozbitý skokan na lyžích, že by podruhé Pogačar?

Zítra časovka. Panzerwagenovi moc nevěřím, Ganna nejede, no tak si tipnu dalšího cyklokrosaře, WvA. A nebo mušketýra.

-----
Deset roků fandím Sagymu, ale letos myslím se zelenit nebude. Přál bych mu ale alespoň jednu etapu.

.
.
Třeba už bude příští rok po koroňáku a vydáme se s p. L-Coreovou na Tour naživo ]:)

Předmět Autor Datum
Kufa piš česki. :-D
IQ37 29.06.2021 22:07
IQ37
Když cyklistiku nesleduješ, stejně by ti to k ničemu nebylo :-) Já ani třeba nevím, jak se jména ně…
L-Core 29.06.2021 22:24
L-Core
Já jsem to odhadl na nějakou šifrovanou zprávu pro mimoně. :-)
IQ37 29.06.2021 22:27
IQ37
Jj, taky vubec nevim, o cem to pise. Asi chce udelat vlakno jen pro kovane vyznavace TdF, takze sem…
RedMaX 29.06.2021 22:24
RedMaX
Tak každý má jiné oblíbené sporty, mě by zase nenapadlo se míchat do fotbalového threadu :) Fleg sem…
L-Core 29.06.2021 22:37
L-Core
Uvidime, ja bych povazoval za srandu, kdyby vakcionovani zacali umirat. ]:) To nemyslim nijak proti…
RedMaX 29.06.2021 22:53
RedMaX
Jsi pozadu, už máme lambdu :-D https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/v-cesku-potvrdili-120-pripa…
Moas 30.06.2021 05:59
Moas
Ty IPv6 adresy mě sejmuly! :-D
IQ37 30.06.2021 14:24
IQ37
Jak loni. Akorát ne tak hezké scenérie. Na oslizlé jezdce zvýšky zvolna seru. TDF jsem vždy bral jak…
mif 30.06.2021 00:08
mif
Komu prokážou doping letos? Lepší koukat na F1, tam aspoň neskrývají, že celé závody jsou založeny n…
Moas 30.06.2021 05:53
Moas
Na F1 jsem se přestal dívat, jak odešel Alex Wurz… a kdy začali vymýšlet různá podivná opatření, pod…
L-Core 30.06.2021 11:34
L-Core
Teď zase vyhrává "jen" Hamilton. Doufám, že mu to Verstappen natře, po Rakousku vede.
Hanyse.k 30.06.2021 13:04
Hanyse.k
To mi bereš přímo z úst, to co ujedou není nikdo schopný bez dopingu ujet :-D
Hanyse.k 30.06.2021 13:05
Hanyse.k
Jojo, koukám na TdF i na fotbal, mám teď docela pilno. :-) Uvidíme, jak si cyklokrosař Van Der Poel…
Zdenál 30.06.2021 07:41
Zdenál
Kurnik, CAV, to je věc!
L-Core 09.07.2021 17:45
L-Core
Letos neskutečné. Jsem se díval pár dni zpátky když jeli a mrzli v křečich v tom dešti, schytávali… poslední
HPET 09.07.2021 19:44
HPET

Když cyklistiku nesleduješ, stejně by ti to k ničemu nebylo :-)

Já ani třeba nevím, jak se jména některých cyklistů píšou, proto používám jejich (předpokládám mezi fanoušky srozumitelné) "zkratky", musel bych googlit. Ale dobrá:
G = THOMAS Geraint
CAV = CAVENDISH Mark
Mušketýr = ALAPHILIPPE Julian
MvdP = VAN DER POEL Mathieu
skokan na lyžích = ROGLIC Primoz
Panzerwagen = MARTIN Tony
WvA = VAN AERT Wout

...z nejmenovaných bych tam ještě měl Indiána (QUINTANA Nairo) a žraloka z Messiny (NIBALI Vincenz)

Jj, taky vubec nevim, o cem to pise. Asi chce udelat vlakno jen pro kovane vyznavace TdF, takze sem muze psat leda sam. :-)

Jinak ale pobavil:

Třeba už bude příští rok po koroňáku a vydáme se s p. L-Coreovou na Tour naživo

Ne, pristi rok bude gamma a potreba se naockovat patou davkou, tu uz pulka lidi definitivne nerozdycha. ;-)

Tak každý má jiné oblíbené sporty, mě by zase nenapadlo se míchat do fotbalového threadu :) Fleg sem určitě napíše.

Pátou dávku - bude-li potřeba, bude-li doporučena - klidně akceptuji. Každopádně by byla sranda, kdyby už na podzim měli "potíže s dýcháním" odpírači pouhé první a druhé ]:)

Uvidime, ja bych povazoval za srandu, kdyby vakcionovani zacali umirat. ]:) To nemyslim nijak proti tobe, ale nechapu lidi u nas, jeden militantni odpirac si nechal dat vakcinu, protoze musel na zahranicni dovolenou a druha odpiracka zase nutne musi do hospody, takze sla na ockovani taky. Zlaty Polaci, kde je chteji nutit povinne, protoze lidi maji rozum a kvuli rozdavani "chleba" do toho nejdou.

Na TdF nekoukam, ale info o tom, jak to probiha by me zajimalo, ovsem tvuj prispevek se zkratkama se mimo hardcore fanousky cist neda.

Jsi pozadu, už máme lambdu :-D
https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/v-cesku-potvrdili-120-pripadu-indicke-mutace-zachycena-i-lambda-40364871

Uvidíme, kdy konečně novináři začnou psát o tom, jak vlastně mutace probíhají (= každý člověk je unikátní "biomateriál", takže prakticky každý člověk modifikuje virus a vypouští dál odlišnou verzi oproti té, co inhaloval). Akorát to pak bude znamenat, že místo řeckých pímen budem muset začít používat IPv6 adresy :D.

Jojo, koukám na TdF i na fotbal, mám teď docela pilno. :-)
Uvidíme, jak si cyklokrosař Van Der Poel povede v horách, ale letos mu celkem věřím, dojezd druhý etapy do kopce zmákl výborně. Ty masakrózní pády v konci třetí etapy fakt nemusím a plně bych je připsal pořadatelům - zavést v rovinaté etapě cyklisty na tak úzké silničky, to přece museli vědět, k čemu to při finiši povede...
Časovku si netroufnu tipovat, zas tak dokonale jednotlivé cyklisty neznám.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru