Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Pesimistický frustrovaný psychopat pre pobavenie

Je ráno, som hladný, naberem si jedlo do taniera (špeciálne určeného do mikrovnlky), dám na 2 minúty, samozrejme keď otvorím mikrovlnku, vidím že tanier je roztopený/roztavený zatiaľ čo jedlo čo som predtým vytiahol z chladničky je teraz studené ako z mrazáku. Dobre mám v piči, tožerem to, samozrejme moc to dobré nebolo, potreboval som na záchod, samozrejme sadnem na záchodové prkno a začnem srať, posledné hovno člup, gejzír taký že celý objem hajzla mi narvalo späť do prdele až som to v pažeráku cítil. Ktorý kokot vôbec vyrobil tak debilne tvarovaný hajzel,... tie staré hajzliaky čo keď si osral tak si osral ty hajzel a nie naopak, to bolo niečo, dnes samozrejme väčšina hajzliakov je tvarovaná z vnútra tak aby hajzel osral teba a nie ty "jeho". Ok, prdel celá od hoven a moču, idem sa osprchovať. Tak berem mikroskop, aby sa mi tú pákovú pičovinu zvanú batéria podarilo nastaviť tak aby som mal ako tak normálnu teplotu, lebo jasné klasika že to má len režim +90°C a -10°C a len jeden nanometrový úsek je teplota niečo medzi tým, ktorá stejnak ale moc príjemná nie je. Totálne znehutený sa idem obliecť, samozrejme oblečenie pre chlapov šité ako keby sme medzi nohami nič nemali, spravíš krok a odreže ti to vajce. Vykastrovaný sadám za laptop, zapínam, idem na Internet samozrejme poskytovateľ Internetu posiela bity napísané na papiery poštovými holubami, alebo asi skôr na slimákoch, čo minimálne polovicu rozmačkajú auta na ceste. Po dvoch hodinách vykreslí prvý pixel loga Google. Jebať to. Volám tým kokotom čo si tam honia pipíše a hrajú sa s čudlíkami. Samozrejme do vtedy sa k protestu pridá elektráreň. Tak sa na celý deň vyjebem a idem si ľahnúť, keď tak si uvedomím že tý ľudia sú neschopný vytvoriť jednú normálne funkčnú vec. Tak si hovorím že o jedenáctej večer si aspoň na mobile zahrám off-line hru. Displej na minimálnom jase samozrejme oslepý aj mimozemštana Alzáka z druhej galaxie (Ťamťung).

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Jedno se musí nechat, něco ti opravdu jde dobře - psát kokotiny na internet. nový
Prasak 22.06.2021 18:21
Prasak
Hmm, nepobavilo... nový
Zdenál 22.06.2021 18:30
Zdenál
Noice nový
nepo vim 22.06.2021 19:36
nepo vim
Velmi vtipné. Bereš na to nějaké léky? nový
mif 22.06.2021 19:41
mif
Za me dobre :-D poslední
PetrSkoc 23.06.2021 06:11
PetrSkoc

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru