Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Politicky korektní reklamy

Ono je otazka, ci tu ten spolocensky tlak na korektnost je alebo nie.
Ci tvorca, ktory si natoci film "po starom" si naozaj neskrtne a strati reputaciu.
Ja si myslim, ze to tak nie je a iba ti politicki korektni krikluni dostavaju neprimerane vela pozornosti v mediach vzhladom na ich pocet a silu.
Je to nieco podobne ako mozno zazivame pri vakcinacii...v diskusiach to vidim pocitovo na prevahu antivaxerov a nie pretoze je ich v populacii viac, ale pretoze sa len viacej v tych diskusiach angazuju.
V skutocnost je ich mozno do 10%, ale diskusie navodzuju mozno az nadpolovicny dojem.
Keby sme to zobrali statisticky aky je podiel politickych korektnych reklam na trhu?
Mizivy.
Aky je podiel az stupidne korektnych filmov, ci serialov na trhu?
Mizivy.
Ano pise sa o tom, diskutuje sa o tom, ale vacsina ludi to ma na haku, Zalandoo ta reklama nevzkriesi a firma skrachuje tak ci tak, ten serial s cernoskou aristokratkou bude/je prepadak a upadne do zabudnutia a pod.
Ludia to prirodzene odsudia.
Normalnemu cloveku je u prdele, ci v letaku ma na sebe rencle cernoch, ci mimozemstan. Ak sa mi pacia, paci sa mi cena tak si ich kupim. Kreten bude riesit ine veci.
Takze z mojho pohladu sa tento problem silne precenuje.
Pride mi to trosku usmevne ako ked som cital par dni dozadu ako Ronaldo sposobil 4mld skodu Coca cole tym, ze si na tlacovke dal vodu namiesto reklamneho napoja.
Ved to je smiesne, a to cislo je vycucane z prsta.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat