Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
mif, na cesku a slovensku scenu sa vyprdni, retro hry/soft/hw sleduj LGR - https://www.youtube.com/c…
fallon 10.06.2021 16:12
fallon
Mně se líbí spíš (skončené) Retra viz odkaz. Vše jsem to pařil (a celkem úspěšně).
mif 10.06.2021 16:56
mif
V "dotazu" jsi dal odkaz na gamescztv. Věděl jsi o jejich kanálu, na kterém rozebírali (fyzicky i sl… poslední
Žaludský Eso 12.06.2021 20:03
Žaludský Eso
Jinak, z těch různých starých her si vysoce cením Dark Forces (1995, ze světa Star Wars). Byla ve vý…
L-Core 10.06.2021 18:33
L-Core
Nevzpomeneš si, jak se jmenovala startrekovská first person střílečka? Mám pocit, že to jelo ještě n…
mif 10.06.2021 22:27
mif
Asi to bude vypadat divně, ale ze "startreku" jsem neviděl snad ani minutu, akorát vím, že takový se…
L-Core 12.06.2021 12:27
L-Core
Space naopak neoslovil mě. Stejně tak Battlestar Galactica. Bylo to blbé jak tágo (seriál, hry nezná…
mif 12.06.2021 13:25
mif
Já zase nedám dopustit na super hru Quake III Arena (moje má i singlplayer). nový
jezekhifi 12.06.2021 14:13
jezekhifi
No není to nádhera? Myslíš ty škrobené, sterilní panáky (herce)? Koukl jsem letmo na ten odkaz a ne… nový
IQ37 12.06.2021 15:04
IQ37
Jasně, dnes se na to nedá dívat… ale pomalu před půlstoletím? Kdy na jediném českém TV programu běže… nový
L-Core 12.06.2021 15:28
L-Core
Asi jsme dneska kritičtější, než jsme bývali. Buď jsme byli blbí tehdy, nebo dnes... Nebo nám to zůs… nový
IQ37 12.06.2021 15:35
IQ37

Jinak, z těch různých starých her si vysoce cením Dark Forces (1995, ze světa Star Wars). Byla ve vývoji i konverze v enginu "džedaj adav", bohužel se nedočkala konce.

Před pár dny jsem zkusil webovou verzi Alley Cat, tohle už ale dnes prostě nedávám… ani ty myši ze sýra neporazím - a už vůbec ne láskyplný level s Amorovými šípy.

Nevzpomeneš si, jak se jmenovala startrekovská first person střílečka? Mám pocit, že to jelo ještě na Voodoo (nevím, možná už jsem měl GeForcku jedničku :-)). Taky docela výživné (a stejně tak zabugované). Nevzpomenu si na název, ale vzpomínám, jak jsem naháněl /asi/ Breena po celém levelu a nebylo ho možné zabít. Na borgské krychli to bylo taky výživné.

Asi to bude vypadat divně, ale ze "startreku" jsem neviděl snad ani minutu, akorát vím, že takový seriál/svět/lore existuje. Jako náctiletého mládežníka mě oslovil seriál Space 1999 (díky polské TV), jak u vytržení jsme sledovali další a další díly. ST vznikl později, nějak mě to minulo, ale nevadí mi to :-)

1. díl první série: https://www.youtube.com/watch?v=Y6BXaGEuqxo
(kdesi na disku bych možná? vyhrabal i verzi s polským rychlodabingem…)

promo/trailer: https://www.youtube.com/watch?v=_CVz1LPh0aA
No není to nádhera?
----
edit: 13.9.1999 nám tehdy připadala jako strašně vzdálená budoucnost..

No není to nádhera?

Myslíš ty škrobené, sterilní panáky (herce)?
Koukl jsem letmo na ten odkaz a nelituju, že jsem to neviděl.

Kdysi jsem rád sledoval Hvězdnou bránu, viděl jsem snad všechny díly.
Teď to dávají na Primě - už to nemá pro mě to kouzlo, jako kdysi. Je to blbost. :-D

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru