Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Netflix - Mindhunter

Cus,

taky se teda pridam, kdyz vidim, ze tu behaji doporuceni:

Mindhunter

Serial 2 rady, mam zkouknutu prvni, tata to videl cele, rikal, ze je to super. Akorat to me durazne upozornoval, prvni oteviraci dil je nekoukatelnej. A mel pravdu, v podstate se v prvnim dile nic nedeje, je tam nejake seznamovani hlavnich postav a vyliceni toho, jak se k vyzkumu profilovani seriovych vrahu dostali. Od druheho dilu pak zacina samotny vyzkum s rozhovorama se seriovyma vraha a vysetrovani dalsich a kdo ma rad krimi, tak si prijde jiste na sve. Navic serial je natocen podle stejnojmenne knihy od byvaleho agenta FBI, ktery se tim profilovanim prave proslavil.

Předmět Autor Datum
Viděl jsem obě řady, když to běželo v televizích/torrentech (2017-2019). Hodnotil jsem 4*, nakonec t… nový
IQ37 12.04.2021 00:21
IQ37
Nebudu zas hned zakladat dalsi vlakno, objevil jsem dalsi uz nejaky rok stary serial a naprosto fant… nový
RedMaX 14.04.2021 12:17
RedMaX
Jo, celkem dobrý, na ČT to asi před rokem běželo pod názvem Hříšnice. A když jsme u tipů, před čase… nový
Zdenál 14.04.2021 14:07
Zdenál
Bosch se mi taky libil, pritom znam dost lidi, kterym to zajimavy nepripadalo. Nechapu. Serial Bosc… nový
RedMaX 14.04.2021 15:34
RedMaX
Jo, tos vystihl. Ale tohle se mi líbilo ještě víc, protože tu nebyly až tak ztřeštěné kousky, všechn… nový
Zdenál 14.04.2021 16:03
Zdenál
Taky jsem to viděl a čekám, kdy bude čtvrtá řada. Moje hodnocení 4* poslední
IQ37 14.04.2021 17:06
IQ37
Asi predcasne hodnoti, pozrel som zatial 3 casti a...myslienka tam nie je zla, ale je to cele take r… nový
fleg 14.04.2021 12:52
fleg
No, neni ten Mindhunter akcni, tempo vypraveni je pomalejsi, ale zase mi neprislo, ze by to bylo nud… nový
RedMaX 14.04.2021 13:14
RedMaX

Nebudu zas hned zakladat dalsi vlakno, objevil jsem dalsi uz nejaky rok stary serial a naprosto fantasticky:

The Sinner

Mam teda sjetou prvni a druhou radu, prvni je kvalitni psychokrimi, druha rada je vsak jeste o hodne lepsi. Jsem mel mit (nastesti) dneska homeoffice, ale vybral jsem si nahradni volno, aby me nikdo pri sledovani nerusil. :-)

Jo, celkem dobrý, na ČT to asi před rokem běželo pod názvem Hříšnice.

A když jsme u tipů, před časem běžel na Prima Krimi vynikající seriál Bosch - dle mýho jeden z nejlepších detektivních seriálů. Skvělé obsazení, výrazné postavy, perfektně zvládnuté míchání více dějových linií, prostě paráda a bez váhání plný počet hvězdiček.

Jo, tos vystihl. Ale tohle se mi líbilo ještě víc, protože tu nebyly až tak ztřeštěné kousky, všechny bylo realistické, včetně toho, že vyřešení vraždy je třeba "vysedět" nad spisem. Žádné náhlé vnuknutí se tu nekonalo, jen poctivá práce detektivů a vyšetřovatelů.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru