Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Netflix Ginny a Georgia

Ginny a Georgia

Zajimalo by me, jestli jste uz na to nekdo koukali, co tomu rikate. Pro me dost prekvapeni. Zacal jsem na to koukat, ze to mel byt aktualne nejpopularnejsi serial a ikdyz to melo slabsi rozjezd, tak po dokoukani musim konstatovat, ze opravdu slusny. Vetsinou si serialy hlidam, ze me malo co unikne z tech dobrych, ale u tohohle se to malem stalo. Takze doporucuji, pokud jste to take prehledli.

Předmět Autor Datum
Tak me napada, nebylo by od veci zalozit samostatnou diskuzi na filmy a serialy at se nemusi zaklada…
Al Capone 08.03.2021 23:21
Al Capone
Skor kategoriu, pretoze kazdy film si zasluzi vlastnu diskusiu;o).
fleg 09.03.2021 14:38
fleg
Taky jsem zvazoval, jestli udelat jen vlakno Netflix, ale pak by se zase nemuselo jit vyznat v jedno…
RedMaX 09.03.2021 20:08
RedMaX
Ano spis by to chtelo udelat sekci filmy a serialy. A co si budeme povidat, neexistuje jen netflix.
Al Capone 09.03.2021 20:11
Al Capone
Teraz sa este trapim s HBO GO, ale tak do tyzdna skuknem a dam vediet. Popis ma sice nezaujal, ale k…
fleg 09.03.2021 14:39
fleg
S tim HBO Go to mas tezky, sam priznavas, ze co slo na HBO, jsi videl, ten archiv, tak jak je ted, s… poslední
RedMaX 09.03.2021 20:17
RedMaX

Taky jsem zvazoval, jestli udelat jen vlakno Netflix, ale pak by se zase nemuselo jit vyznat v jednotlivych doporucenich nebo naopak. Mozna by i zde na debatach mohlo byt vic sekci, ne jen debata nebo pripominky a koho filmy a serialy nezajimaji, by proste prislusnou sekci nezobrazoval. Namet pro vyvojare debat!

S tim HBO Go to mas tezky, sam priznavas, ze co slo na HBO, jsi videl, ten archiv, tak jak je ted, si myslim, je spis vhodny pro lidi, co HBO nemaji na satelitu nebo kabelovce a chteji ho sledovat. Pocitam, ze HBO Max bude v tomto ohledu mnohem zajimavejsi, ale uvidime, kdy prijde.

HBO:

The Wire
Westworld
Big Little Lies
The Loudest Voice
Escape at Dannemora
The Affair
Game of Thrones
True Detective
The Outsider
The Knick
Boardwalk Empire
Trust
I Am the Night
Devs
Chernobyl
Misfits
The Newsroom
Young Sheldon

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru