Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Proč nebojujete proti covid-19?

Je mně zle ze všech co skuhrají, že si nemohou nakoupit boty a další věci které jsou v porovnání s lidským životem úplně na nic. Takovým lidem bych přál, aby strávili den na oddělení s vážnými případy covid, kde každý den zdravotní sestřičky sledují jak jim tam pacienti umírají. Možná pak by si uvědomili jak je vážná situace a nestarali se jen o své botičky. Každý, kdo do této doby nenosil roušku je vrah...ani neví takový lidi kolik lidí mohlo kvůli nim umřít...takovým lidem říkám vrahové protože je to jen jiná forma vraždy...kdyby jste šli po ulici a namířili na někoho puškou tak to má stejný dopad ... Stačila jedna pandemie na to abych zjistil jak jsou lidé sobečtí a nebo tak hloupý, že nechápou co to je lidský život.... Takový lidé změní názor až jim někdo v rodině umře...ale to už bude pozdě....je mně z lidí na blití...kde je to moudro že 1 lidský život má nevyčíslitelnou hodnotu?zamyslete se nad svým chováním a dodržujte opatření ať už máte k dané situaci jakýkoliv názor...nevím jak vy, ale já bych se do zrcadla na sebe nemohl dívat kdyby někdo kvůli mé sobeckosti umřel...

Příspěvek do debaty

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat