Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Blatný: Není možné naložit vakcíny do auta a rozvážet je po městě

Ještě jsem si vzpomněl na klasika - úryvek:

...„Nemůže! Nemožné! U všech čertů, co si myslíte, že tady vedu za podnik? Ústav pro slabomyslné? Podnik na krmení, oblékání a utírání nosánků hromadě idiotů, kteří se nedovedou o sebe postarat?... Odvolejte všechny objednávky materiálu. Dodavatelé budou žalovat? Ať žalují a jdou se vycpat. Než dostanou rozsudek, tak budeme buď vybíleni a čistí jako slovo boží, anebo už v pohodlí na tichých vodách.“...

Kde jsou naši manageři co by dokázali takhle jednat?

Teď jsem si vzpomněl, polil mne studený pot a hrůzou se mi zježily všechny chlupy na těle. Každého čtvrt roku jedu manželce vyzvednout do Prahy další várku léků. Jsou choulostivé na teplotu, nesmějí ani zmrznout ani se přechovávat ve vyšší teplotě. Tak hodím do auta termobox, když je venku moc teplo, hodím tam pár chladicích vložek, pro jistotu teploměr, vyrazím do Prahy, v lékárně mi vytáhnou z chladničky krabici s léky, já je přendám do termoboxu, hodím do auta a za hodinku už je přendávám do naší chladničky.
Já idiot jsem na tu přepravu nevypsal výběrové řízení!!!
Snad na mne nepošlou z ÚOHS přepadové komando.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat